ایمپلنت ایده و کاربرد های آن

ایمپلنت ایده و کاربرد های آن | بهترین ایمپلنت شهرکرد | بهترین ایمپلنت اصفهان |

بررسی ایمپلنت ایده و کاربرد های آن

انواع ایمپلنت دندان در سرتاسر دنیا با ساختار و جنس متفاوت وجود دارد. کشور سوئیس در این میان یکی از سردم داران این کشورها می باشد. برند ایمپلنت ایده که به دلیل نام دکتر Ihdeh نام گذاری شده است، جزو بهترین برندهای ایمپلنت سوئیسی محسوب می شود. ایمپلنت Ihdeh از جنس تیتانیوم یا آلیاژ تیتانیوم ساخته می شود. طول عمر و ماندگاری بسیار زیادی دارد. البته در نظر داشته باشید که این ماندگاری بستگی به کیفیت تیتانیوم مورد استفاده در ایمپلنت دارد. دراین مطلب از سایت دکتر مهران دانشمند بهترین ایمپلنت شهرکرد قصد داریم به بررسی ایمپلنت ایده و کاربرد های آن بپردازیم.

ایمپلنت سوئیسی ایده، برای جایگزینی دندان های از دست رفته مورد استفاده قرار می گیرد. برای کاشت ایمپلنت، لثه را با جراحی شکاف داده و پایه ایمپلنت را در آن می کارد. این پایه با استخوان طبیعی پیوند می خورد. یکی از مزایای استفاده از پایه ها، حمایت از تا دندان است. اباتمنت یا پایه نگهدارنده، مابین ایمپلنت دندان و تاج قرار می گیرد تا تمامی قطعات را به همدیگر متصل کند. از سوی دیگر نیز اباتمنت ها باعث می شوند که روکش ها به پل های دندانی، پروتزهای متحرک و دندان مصنوعی متصل شوند.

صفحه اینستاگرام دکتر مهران دانشمند متخصص ایمپلنت شهرکرد

مدت زمان لازم برای کاشت ایمپلنت دندان ایده چقدر است؟

مراحل کاشت ایمپلنت دندان به صورت تک مرحله ای، دو مرحله ای و یا فوری قابل انجام است. در حالت عادی برای کاشت ایمپلنت ایده حدود چند ماه زمان لازم است. زیرا پس از کاشت ایمپلنت دندان نیاز است که به استخوان ها فرصت رشد دوباره را بدهیم. علاوه براین باید زمان کافی را مدنظر قرار داد تا استخوان به ایمپلنت ایده جوش بخورد و پایه ها از ثبات کافی برای تحمل فشار فک برخوردار شوند. این مدت زمان می تواند 3 الی 6 ماه باشد. پس از اینکه اباتمنت و روکش به هم متصل شوند، شما صاحب دندان شده اید.

در این میان دقت کردن به چند نکته بسیار حایز اهمیت است. برای نمونه از شرایط کاشت ایمپلنت دندان، وجود تراکم استخوان کافی است. در صورتی که این تراکم به حد نرمال نباشد، فرد بایستی پیوند استخوان را انجام دهد. فرقی ندارد شما ایمپلنت یک روزه یا فوری را انجام می دهید یا ایمپلنت عادی. در هر صورت بایستی تراکم استخوان به حد کافی باشد.

ایمپلنت ایده و کاربرد های آن | بهترین ایمپلنت شهرکرد

فواید کاشت ایمپلنت دندان ایده

ایمپلنت دندان Ihdeh همانند دیگر برندهای ایمپلنت سوئیسی و یا حتی ایمپلنت های آلمانی و ایمپلنت آمریکایی، دارای مزایای بی شماره است که به آن اشاره می کنیم:

  • پس از آنکه دندان از دست رفت، نیاز است برای جایگزینی آن اقدام کرد. زیرا در این صورت فرد با تحلیل لثه مواجه شده و راه درمان خاصی ندارد.
  • با کاشت ایمپلنت دندان شما ظاهر طبیعی خود را دوباره بدست خواهید آورد.
  • حرف زدن و تکلم برای اشخاصی که دندان را از دست داده اند، بسیار سخت است اما با کاشت ایمپلنت ایده دیگر این مشکلات را نخواهید داشت.

دکتر مهران دانشمند در دکتر آفبهترین ایمپلنت شهرکرد در کلینیک 24


مطالب پیشنهادی برای مطالعه :

ایمپلنت دندان نوبل بیوکر

آیا ایمپلنت دندان فاصله دار قابل انجام است؟

ایمپلنت آستم کره ای

دسته بندی : مطالب آموزشی بهترین ایمپلنت اصفهان و شهرکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *