ایمپلنت بايوهورايزن

ایمپلنت بايوهورايزن | بهترین ایمپلنت شهرکرد | بهترین ایمپلنت اصفهان |

بررسی ایمپلنت بايوهورايزن

در مطلب امروز از سایت دکتر مهران دانشمند بهترین ایمپلنت شهرکرد قصد داریم درباره ایمپلنت بايوهورايزن توضیحاتی خدمت شما ارائه کنیم. بايوهورايزن همانند دیگر برندها، فعالیت خود را از سال ها قبل آغاز کرده است. کمپانی Biohorizons در سال 1998 در کشور ایالات متحده شروع به کار کرد. این برند در سال 1379 به ایران ورود پیدا کرد. می توان به جرات گفت که این برند در دسته برندهای گران قیمت ایمپلنت دندان قرار دارد. اما در مقابل مزایای ایمپلنت دندان بايوهورايزن از دیگر برندها نیز بیشتر است.

همانگونه که در ابتدا گفته شد، این محصول با تغییر تاکتیک در سیستم خود، توانست روند استخوان سازی و کاهش تحلیل استخوان را به همراه داشته باشد. همین دو مورد محبوبیت بايوهورايزن را دو چندان کرد. از سوی دیگر این محصول، با کمک طراحی ویژه رزوه ها به شکل مربعی، سطح ایمپلنت دندان را افزایش داده است.

صفحه اینستاگرام دکتر مهران دانشمند متخصص ایمپلنت شهرکرد

این نکته باعث خواهد شد که تماس استخوان با ایمپلنت افزایش پیدا کند و از سوی دیگر روند استخوان سازی و پایداری فیکسچر را در پی داشته باشد. علاوه بر موارد بالا، اباتمنت بايوهورايزن نیز با دیگر برندها اندکی تفاوت دارد. زیرا اباتمنت های لیزرلاک Biohorizons می تواند ایمپلنت های بدون لیزرلاک را نیز پشتیبانی کند. این مزیت ایمپلنت بايوهورايزن باعث خواهد شد که اپی تلیال و تثبیت بافت همبند با downgrowth روبرو نشود.

ایمپلنت بايوهورايزن | بهترین ایمپلنت شهرکرد

چه کسانی می توانند از ایمپلنت دندان بايوهورايزن استفاده کنند؟

  • افرادی که کلیه دندان های فک جلو و یا فک عقب را از دست داده باشند.
  • در شرایطی که یکی از دندان های جلو را از دست داده و فاصله ایجاد شده آن با دندان کناری در حالت طبیعی و نرمال باشد.
  • افرادی که نمی توانند از دندان مصنوعی استفاده کنند.
  • اشخاصی که به هنگام غذا خوردن و یا تکلم با دندان مصنوعی مشکل دارند، می توانند از ایمپلنت دندان بايوهورايزن استفاده کنند.

در نظر داشته باشید که برای کاشت ایمپلنت دندان رنج سنی خاصی در نظر گرفته نشده است. اما به طور معمول و طبق تحقیقات بدست آمده، کاشت ایمپلنت دندان از سن 25 سالگی به بعد بهترین موفقیت را خواهد داشت.

در این سن لثه و استخوان به حداکثر سن رشد خود رسیده اند. اما در مجموع زمانی که فرد دندان خود را به هر دلیلی در سن پایین از دست داده باشد، می تواند از سن 16 سالگی به بعد نسبت به کاشت ایمپلنت دندان بايوهورايزن اقدام کند.

دکتر مهران دانشمند در دکتر آفبهترین ایمپلنت شهرکرد در کلینیک 24


مطالب پیشنهادی برای مطالعه :

ترمیم انواع دندان شکسته یا ترک خورده

مراحل کاشت ایمپلنت دندان مدنتیکا

چه کسی میتواند کاندیدای مناسبی برای جنیوپلاستی باشد؟

دسته بندی : مطالب آموزشی بهترین ایمپلنت اصفهان و شهرکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *