ایمپلنت بدون خونریزی

ایمپلنت آلفادنت | بهترین ایمپلنت شهرکرد | بهترین ایمپلنت اصفهان |

بررسی ایمپلنت بدون خونریزی

با وجود اینکه ایمپلنت دندان به عنوان بهترین روش کاشت دندان در میان مردم شناخته شده است اما باز هستند افرادی که ترس از جراحی و خونریزی دارند. همین امر سبب خواهد شد که برای کاشت اقدام نکنند و با جای خالی دندان روال زندگی خود را سپری کنند. پیشرفت علم به حدی رسیده است که شما می توانید کاشت ایمپلنت را انجام دهید و از آن بهره ببرید.در این مطلب از سایت دکتر مهران دانشمند بهترین ایمپلنت شهرکرد قصد داریم درباره ایمپلنت بدون خونریزی توضیحاتی ارائه دهیم.

برای این روند لازم است که در ابتدا موضع ایمپلنت پانچ شده و پس از آن کاشت ایمپلنت بدون خونریزی با دقت فراوان انجام شود. سرعت بالای این متد باعث شده است که نسبت به کاشت ایمپلنت معمولی دارای درد و خونریزی کمتری باشد. علاوه براین در این حالت شاهد هستیم که فرایند ترمیم و بهبودی سریعتر از دیگر روش ها انجام می شود. این روش برای افرادی که دارای استرس زیاد به هنگام جراحی هستند، مناسب و جوابگو خواهد بود.

ایمپلنت بدون خونریزی | بهترین ایمپلنت شهرکرد

ایمپلنت دندان

می توان از ایمپلنت به عنوان بهترین روش کاشت دندان یاد کرد. ایمپلنت دندان در بیشتر مراکز دندانپزشکی و کلینیک ها از جنس تیتانیوم ساخته شده و به شکل استوانه ای و بدون درد توسط متخصص کارگذاشته می شود.

در نظر داشته باشید که برای کاشت ایمپلنت بدون درد نیاز است که کار را به دستان فرد متخصص بسپارید تا شما را از هزینه های مازاد بعدی خلاص کند. ایمپلنت دندان برای فرد همانند کاشت دندان طبیعی عمل کرده و رضایت خاطر بیمار را جلب می کند. با وجود تمام مزایای کاشت ایمپلنت دندان باز افرادی از ترس درد و خونریزی تمایل به کاشت ایمپلنت دندان ندارند. بهره بردن از تجهیزات دندانپزشکی مدرن سبب شده که متخصص را بی نیاز به بریدن لثه و بخیه کند.

ایمپلنت بدون خونریزی برای چه کسانی مناسب است؟

انواع کاشت ایمپلنت دیجیتال وجود دارد که هر کدام را می توان با روش خاصی به کار برد. اما زمانی که کاشت ایمپلنت بدون خونریزی برای بیمار انتخاب شده است یعنی شرایط کافی برای کاشت را داشته است. کاشت ایمپلنت برای افرادی مناسب است که دارای لثه سالم و تراکم استخوان به اندازه کافی باشند.

برای هر کدام از خدمات دندانپزشکی از قبیل عصب کشی دندان، کامپوزیت دندان، جراحی لثه با لیزر، رفع بیماری لثه، لمینت دندان، کشیدن دندان عقل و حتی کاشت ایمپلنت دندان و ایمپلنت بدون درد و جراحی شرایط بیمار بسیار اهمیت دارد.

صفحه اینستاگرام دکتر مهران دانشمند متخصص ایمپلنت شهرکرد

فواید ایمپلنت بدون خونریزی

مزایای ایمپلنت بدون خونریزی و درد دست کمی از ایمپلنت دندان به روش معمولی ندارد و در بیشتر مواقع فراتر از آن نیز می باشد.اگر بخواهیم به مزایای ایمپلنت بدون خونریزی اشاره کنیم بایستی گفت که:

  • در ایمپلنت زمان کاشت به طور چشمگیری کاهش پیدا می کند. به نوعی که ایمپلنت پانچی حدود 15 دقیقه زمان خواهد برد
  • بهبود و طول درمان بیمار در روش دیجیتال خیلی کم می باشد. دلیل این کاهش عدم برش و بخیه زدن لثه می باشد.
  • مناسب برای افرادی که دارای استرس زیادی هستند. در این روش استرس، خونریزی و درد بسیار کمتر خواهد شد.
  • نصب روکش بر روی پایه پس از کاشت ایمپلنت بلافاصله انجام می شود (مناسب برای بیمارانی که درخصوص زیبایی دهان و دندان خود حساسیت زیادی دارند)
  • کاهش چشمگیر تورم و درد در ناحیه کاشت شده
  • تمام کارها در یک جلسه به پایان می رسد و دیگر نیازی به جراحی های بعدی و ثانویه نیست

دکتر مهران دانشمند در دکتر آفبهترین ایمپلنت شهرکرد در کلینیک 24


مطالب پیشنهادی برای مطالعه :

آیا ایمپلنت دندان فاصله دار قابل انجام است؟

ایمپلنت دندان خلفی

ایمپلنت آرگون

دسته بندی : مطالب آموزشی بهترین ایمپلنت اصفهان و شهرکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *