ایمپلنت های دندانی پاسپورتی چرا بهترین هستند؟

بهترین ایمپلنت شهرکرد | بهترین ایمپلنت اصفهان | ایمپلنت های دندانی پاسپورتی چرا بهترین هستند؟

ایمپلنت پاسپورتی چیست ؟

ایمپلنت دندان پاسپورتی | ایمپلنت های اشترومن (سوئیس) یکی از بهترین ها در سیستم های دندانپزشکی ممتاز برای ترمیم دندان ها در فک بالا و پایین هستند . و اثربخشی آنها با 40 سال تحقیق و تجربه ثابت شده است. ایمپلنتهای اشترومن یکی از پیشگامان کاشت دندان است که از نظر ترکیب با سایر سیستم ها (و در حال حاضر بیش از 3000 مورد از آنها وجود دارد) متفاوت است. این یک آلیاژ تیتانیوم با روکش زیرکونیا Rexolid است . که 35٪ قوی تر از تیتانیوم خالص است. بنابراین، حتی زمانی که حداقل مقدار کافی از بافت استخوانی برای کاشت ایمپلنت وجود دارد . می توان از این نوع ایمپلنت استفاده کرد.

مرکز ایمپلنت در اصفهان از سیستم های اصلی Straumann استفاده می کند . که گواهینامه های کیفیت را گذرانده اند. این امکان تضمین نتایج مثبت درمان را حتی در موارد بالینی دشوار نیز فراهم می کند.


همراه ما باشید با مطالب آموزنده و خواندنی از سایت دکتر مهران دانشمند بهترین متخصص ایمپلنت اصفهان :


بهترین ایمپلنت شهرکرد | بهترین ایمپلنت اصفهان | ایمپلنت سوئیسی اصفهان

کاربرد ایمپلنت های دندانی

ایمپلنت های دندانی بادوام ترین گزینه برای جایگزینی دندان های از دست رفته هستند. با توجه به کاربرد فراوانی که امروزه ایمپلنت ها دارند، برندهای متعددی در بازار وجود دارد. امروز قصد داریم در مورد ایمپلنت های اشترومن صحبت کنیم . برندی که احتمالاً در طول سال ها محبوبیت بیشتری پیدا کرده است و مترادف با کیفیت است. اما چه چیزی باعث می شود ایمپلنت های دندانی Straumann اینقدر خوب باشند؟

ایمپلنت های دندانی اشترومن یا پاسپورتی

ایمپلنت های دندانی Straumann با دو عنصر اساسی مشخص می شوند: طراحی مارپیچی آنها و اینکه آنها دو نوع ایمپلنت تیتانیومی Rexolid® و SLActive® را ارائه می دهند. بنابراین متخصص ایمپلنتولوژیست بسته به نوع استخوانی که بیمار دارد . و شرایط لثه ‌اش می‌تواند بین این مدل و مدل های دیگر یکی را انتخاب کند.

برند Straumann سوئیسی است و در سال 1954 تاسیس شد . و از آن زمان تاکنون یکی از رهبران بازار در سیستم های دندانپزشکی بوده است. امروزه، ایمپلنت های این برند سوئیسی یکی از شناخته شده ترین ایمپلنت ها در سراسر جهان است. این یک برند پیشرو در نوآوری است و در خط مقدم هر پیشرفت تکنولوژیکی که در زمینه ایمپلنتولوژی ظاهر می شود . باقی می ماند. از آن زمان تا به امروز به دلیل کیفیت بی عیب و نقص و کنترل کلیه فرآیندهای تولید مشهور بوده که این امر نتیجه خوبی را در درمان به ما می دهد. تا به امروز، بیش از 9 میلیون عمل کاشت موفقیت آمیز وجود دارد که سهم بازار این شرکت سوئیسی حدود 20٪ است.

در حال حاضر اشترومن شرکتی است که بیشترین ایمپلنت ها را در جهان تولید می کند و با معتبرترین دانشگاه ها و انجمن های علمی اصلی ایمپلنتولوژی همکاری می کند. در واقع، مطالعات علمی متعددی وجود دارد که دوام عالی آن را در طول سال ها تایید کرده است. علاوه بر این، ایمپلنت های Straumann با ارائه ضمانت مادام العمر مشخص می شوند. با همه این دلایل، بیماران زیادی نیز وجود دارند که به بهترین دکتر ایمپلنت در اصفهان مراجعه می کنند و درخواست درمان با ایمپلنت های دندانی اشترومن یا پاسپورتی را دارند.

انواع ایمپلنت های اشترومن

Straumann انواع مختلفی از ایمپلنت ها دارد که هر کدام برای رفع نیازهای خاص طراحی شده اند.

انتخاب بین یک ایمپلنت یا ایمپلنت منحصراً به شرایط دندان و دهان و دندانپزشک شما بستگی دارد، کسی که تجربه و دانش کافی برای تعیین مناسب ترین ایمپلنت برای بیمار دارد.

همانطور که گفته شد، اشترومن چندین خط اصلی دارد:

  1. ایمپلنت های تیتانیوم کلاسیک که در شرایط و جراحی های مختلف تطبیق پذیری بالایی دارند.
  2. ایمپلنت‌های زیرکونیا که فلزات را حمل نمی‌کنند و زیبایی بالایی دارند. به همین دلیل، آنها به طور ویژه برای قرار دادن در بخش قدامی دهان (دندان های جلویی که هنگام لبخند زدن بیشتر دیده می شوند) طراحی شده اند.
  3. ایمپلنت‌های بارگذاری فوری، که برای درمان‌های سریع ‌تر طراحی شده ‌اند و در همان روز کاشت ایمپلنت، تاج یا پروتز دندان گذاشته می‌شود.

بهترین ایمپلنت شهرکرد | بهترین ایمپلنت اصفهان | ایمپلنت سوئیسی اصفهان

عیب اصلی ایمپلنت Straumann موارد زیر است :

در نتیجه استانداردهای کیفیت بالای آن، علاوه بر محبوبیت، قیمت ایمپلنت Straumann نسبت به سایر برندها بالاتر است. به طور کلی قیمت ایمپلنت اشترومن با احتساب تاج است. با این حال، این هزینه ممکن است بسته به پیچیدگی جراحی و تعداد دندان هایی که باید تعویض شوند، متفاوت باشد.

کاشت اشترومن تنها یک اشکال دارد، هزینه بالا در مقایسه با آنالوگ های تولید کنندگان دیگر. این باعث می شود که این ایمپلنت ها برای اکثر بیماران غیر قابل دسترس باشند.

با این حال، هنگامی که تصمیم به سرمایه گذاری در سلامت دندان های خود دارید، متوجه خواهید شد که قیمت آن کاملاً با کیفیت بی نظیر، دوام عناصر و پیوند سریع قابل توجیه است. و استحکام بالای این ماده امکان نصب آن را در مناطقی که استخوان نازک است امکان پذیر می کند که باعث صرفه جویی در زمان، هزینه و تسهیل روند ترمیم دندان بدون افزایش استخوان می شود.

نصب ایمپلنت های Straumann باید تنها با استفاده از ابزار اصلی، مواد کمکی با کیفیت بالا از این سازنده انجام شود و این روش توسط دکتر متخصص ایمپلنت در اصفهان انجام می شود که صلاحیت های مناسب را دریافت کرده است، از تمام ظرافت ها و پیچیدگی های کار و نصب ایمپلنت های اشترومن آگاه است.

دسته بندی : مطالب آموزشی بهترین ایمپلنت اصفهان و شهرکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *