ایمپلنت سوئیسی

ایمپلنت سوئیسی | بهترین ایمپلنت شهرکرد | بهترین ایمپلنت اصفهان |

معرفی ایمپلنت سوئیسی

کشور سوئیس یکی از 5 کشور جهان است که برند خود را برسر زبان ها انداخته است. برای ساخت ایمپلنت سوئیسی از تیتانیوم خاص یا آلیاژی که مطابق و سازگار با بدن انسان باشد استفاده می شود. انواع ایمپلنت سوئیسی شامل ایمپلنت اشترومن (ITI)، ایمپلنت spi، ایمپلنت SIC و ایمپلنت بیودنتال و دیگر برندها می باشد که هر کدام بسته به شرایط بیمار به کار می رود. در این نوشته از سایت دکتر مهران دانشمند، بهترین ایمپلنت شهرکرد توضیحاتی درباره انواع مختلف ایمپلنت و به خصوص ایمپلنت سوئیسی خدمت شما ارائه خواهیم داد.

برای انتخاب نوع ایمپلنت نیاز است که بیمار عکس های لازم را از دهان و دندان گرفته شود. و پس از بررسی های تخصصی توسط متخصص، اقدام به کاشت ایمپلنت دندان نماید. انتخاب ایمپلنت سوئیسی بخصوص ایمپلنت spi بایستی براساس فاکتورهای خاصی انجام شود تا علاوه بر کیفیت دارای طول عمر زیاد، دوام و تناسب خاص با دهان بیمار باشد.

کدام کشور ها سازنده ایمپلنت در جهان اند؟

همان طور که می دانید ایمپلنت در جهان توسط کشور های مختلف و با برند های متفاوتی ساخته و تولید می شوند. به عبارت دیگر در هر کدام از کشور هایی که در گروه تولیدکنندگان ایمپلنت در نظر گرفته می شوند. شرکت های مختلفی ساخت ایمپلنت را انجام می دهند.

ایمپلنت توسط کشور هایی از قبیل: آمریکا، ایتالیا، سوئیس، فرانسه، آلمان، انگلیس، ایران، کره و چین در جهان ساخته می شوند. که ایمپلنت های ساخته شده توسط کشور آمریکا بالاترین رتبه را در جهان دارند. پس از آن ایمپلنت های که توسط کشور های اروپایی ساخته می شوند یعنی کشور های آلمان، ایتالیا، سوئیس، فرانسه و انگلیس در جایگاه دوم در جهان قرار دارند و سرانجام ایمپلنت های آسیایی نیز در رتبه و جایگاه سوم قرار می گیرند.

حال در میان انواع ایملپنت های اروپایی یکی از بهترین و با کیفیت ترین آنها انواع ایمپلنت های سوئیسی هستند که در میان ایمپلنت سوئیسی نیز ایملپنت spi در جهان بسیار معروف و محبوب است.

صفحه اینستاگرام دکتر مهران دانشمند متخصص ایمپلنت شهرکرد

جنس ایمپلنت spi چیست؟

کشورهایی که اقدام به تولید قطعات ایمپلنت دندان می نمایند هر کدام جنس مخصوص به تولید خود را به کار می برند. کشور سوئیس ایمپلنت خود را از INICELL سومر هیدروفیلیک با کمک تکنولوژی APLIQUIQ طراحی کرده اند که همین ترکیبات سبب شده است که دوره بهبودی و جوش خوردن پایه ایمپلنت به استخوان فک کمتر از زمان تعیین شده باشد.

ایمپلنت بايوهورايزن | بهترین ایمپلنت شهرکرد

شرکت تومن مدیکال

یکی از شرکت هایی که توانسته تاکنون سری در میان سرسراها داشته باشد، شرکت تومن مدیکال می باشد که هم اکنون تولیدات خود را به کشورهای اروپایی، آسیایی، خاورمیانه و حتی آمریکا رسانده است. شاید یکی از دلایل این پیشرفت را مدیون استانداردهای بالای محصولات در راستای حفظ ایمنی و زیبایی دانست که بخوبی رعایت شده است. در کشور ایران علاوه بر ایمپلنت ایرانی ، ایمپلنت spi نیز با همین نام شناخته شده است و طرفداران خاص خود را پیدا کرده است.

33 سال سابقه شرکت تومن در یک ایمپلنت با کاربردهای زیاد خلاصه شده است. و آن را به عنوان با سابقه ترین تولیدکنندگان ایمپلنت دندان به دنیا معرفی کرده است. شرکت تومن با کمک متخصص های خود توانسته اند که طراحی شیک و کاربردی در ایمپلنت بکار ببرند و اعتماد بیماران را جلب نماید.

دکتر مهران دانشمند در دکتر آفبهترین ایمپلنت شهرکرد در کلینیک 24


مطالب پیشنهادی برای مطالعه :

مزایا و معایب مینی ایمپلنت

ایمپلنت همزمان با کشیدن دندان

کاربرد های عکس OPG

دسته بندی : مطالب آموزشی بهترین ایمپلنت اصفهان و شهرکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *