عوامل موثر در قیمت کاشت ایمپلنت Zimmer

عوامل موثر در قیمت کاشت ایمپلنت Zimmer | بهترین ایمپلنت شهرکرد | بهترین ایمپلنت اصفهان |

بررسی عوامل موثر در قیمت کاشت ایمپلنت Zimmer

در این مطلب از سایت دکتر مهران دانشمند، بهترین ایمپلنت شهرکرد عوامل موثر در قیمت کاشت ایمپلنت Zimmer را مورد بررسی قرار می دهیم. برای اینکه بیمار علت گران بودن ایمپلنت زیمر را به خوبی درک کند نیاز است که فاکتورهای تاثیرگذار بر روی این قیمت ها را به خوبی بداند مانند:

تعداد ایمپلنت

شاید اولین مورد از فاکتورهای تخمین هزینه ایمپلنت با لیزر ، تعداد ایمپلنت دندان باشد. هزینه ایمپلنت Zimmer نسبت به برخی دیگر از برندها به دلیل کیفیت و ماندگاری بیشتر می باشد. هر چقدر که تعداد واحد ایمپلنت بیشتر باشد به همان میزان نیز قیمت و هزینه افزایش پیدا می کند.

مواد بکار رفته در تهیه ایمپلنت

بسته به شرایط بدنی بیمار بایستی ایمپلنت زیمر Zimmer سازگاری کامل با بدن را داشته و از بروز آلرژی و یا عدم رشد بدن جلوگیری نماید. تیتانیوم یا سرامیک و یا هر ماده دیگری می تواند تا حد زیادی قیمت ایمپلنت زیمر را تحت تاثیر خود قرار دهد.

اسکن دهان و دندان

فرقی ندارد شما از چه نوع یا مدل ایمپلنت دندان آمریکایی یا دیگر کشورها استفاده می کنید. قبل از کاشت نیاز است که با اشعه ایکس و اسکن مخصوص دهان و دندان شرایط بیمار را کاملا مورد بررسی قرار داد. با کمک این اسکن ها و عکس ها می توان به بیمار کمک شایانی نمود و بسته به تشخیص متخصص ایمپلنت مدل ایمپلنت آمریکایی انتخاب کرد. قیمت ایمپلنت آمریکایی در این حالت به تشخیص متخصص بیشتر بستگی دارد که کدام مدل برداشته شود.

ایمپلنت آمریکایی ZIMMER | بهترین ایمپلنت شهرکرد

نحوه انجام عمل جراحی

برای کاشت ایمپلنت زیمر Zimmer همانند ایمپلنت کره ای نیاز است که جراحی تا حدودی استفاده نمود. ایمپلنت دندان فوری یا ایمپلنت برای بیماران دیابتی استفاده می شود قیمت و هزینه کاشت را افزایش و کاهش می دهد. برای برخی بیماران نیاز است که از مواد بیهوشی خاص و بیشتری استفاده کرد. اما برای تعداد دیگر می توان تنها با بی حسی موضعی جراحی ایمپلنت را انجام داد. مواد بی حس کننده و بیهوش کننده می تواند قیمت را تحت الشعاع خود قرار دهد.

صفحه اینستاگرام دکتر مهران دانشمند متخصص ایمپلنت شهرکرد

دستمزد دندانپزشک

اگر دندانپزشکی که ترمیم دندان های شما با ایمپلنت زیمر را انجام می دهد، متخصص باشد و مهارت کافی دراین کار داشته باشد، احتمالا دستمزد بیشتری در مقایسه با برخی از دندانپزشکان دیگر خواهد داشت که تجربه و تخصص دندانپزشک برای کار گذاشتن ایمپلنت برای افراد بسیار مساله مهمی است که نباید از آن غافل شد.

کلینیک دندانپزشکی و خدمات آن

کلینیک های دندانپزشکی نیز بر اساس تجهیزات و خدماتی که در اختیار بیماران قرار می دهند، هزینه های متفاوتی را دریافت می کنند و از این رو باید آنها را نیز از عوامل موثر در هزینه ایمپلنت زیمر در نظر گرفت.

نرخ روز دلار

با توجه به اینکه ایمپلنت زیمر یک نوع ایمپلنت آمریکایی است و باید آن را از کشورهای آمریکایی تهیه کرد، باید دانست که نرخ دلار در بازار جهانی و در ایران بر روی هزینه ایمپلنت زیمر تاثیر می گذارد و هر چه نرخ لار افزایش پیدا کند، هزینه مورد نیاز برای تهیه و استفاده از ایمپلنت زیمر در ایران نیز افزایش پیدا می کند.

دکتر مهران دانشمند در دکتر آفبهترین ایمپلنت شهرکرد در کلینیک 24


مطالب پیشنهادی برای مطالعه :

جایگزین های ایمپلنت دندان برای کودکان

نکاتی در مورد ایمپلنت دندان زایگما

آشنایی با کاشت ایمپلنت دندان به روش پانچ

دسته بندی : مطالب آموزشی بهترین ایمپلنت اصفهان و شهرکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *