فواید و عوارض لیفت سینوس

فواید و عوارض لیفت سینوس | بهترین ایمپلنت شهرکرد | بهترین ایمپلنت اصفهان |

بررسی فواید و عوارض لیفت سینوس

در نوشته امروز از سایت دکتر مهران دانشمند، بهترین ایمپلنت شهرکرد قصد داریم فواید و عوارض لیفت سینوس را مورد بررسی قرار دهیم.

فواید جراحی لیفت سینوس

مهمترین مزیت لیفت سینوس این است که اگر شما به دلیل ضعیف بودن استخوان فک، کاندید مناسبی برای ایمپلنت دندان نباشید، اکنون با عمل لیفت سینوس چنین محدودیتی برای شما برداشته می‌شود. برای مثال برخی از افراد بنا به دلایلی همانند عدم رسیدگی به بهداشت دهان و دندان و در نتیجه تحلیل رفتن استخوان فک، نقص مادرزادی، ضعیف بودن استخوان‌ها به دلیل تغذیه نادرست و همچنین تحلیل رفتن استخوان‌ها با افزایش سن، قادر به ایمپلنت دندان نیستند. در چنین شرایطی متخصص به راحتی با کمک عمل لیفت سینوس، این امکان را برای شما فراهم می‌کند که بتوانید ایمپلنت دندان را انجام دهید چون اگر که استخوان فک ضعیف باشد، شما نمی‌توانید به سراغ این روش بروید و مجبور هستید که دندان مصنوعی متحرک را در داخل دهان خود قرار دهید. قطعاً دندان مصنوعی، سرعت تحلیل استخوان فک را بیشتر خواهد کرد.

از طرفی اگر فقط چند عدد از دندان‌های شما افتاده باشد و نتوانید ایمپلنت دندان را انجام دهید، ظاهر چهره شما بسیار مسن به نظر رسیده و زیبایی چهره شما را به شدت تحت تأثیر قرار می‌دهد. به خصوص اگر دندان از دست رفته، در قسمت جلویی فک شما باشد. بنابراین با کمک لیفت سینوس، حتی اگر استخوان جلویی فک شما به شدت باریک شده باشد، باز هم می‌توانید از طریق پیوند استخوان و لیفت سینوس، ایمپلنت دندان را انجام دهید.

صفحه اینستاگرام دکتر مهران دانشمند متخصص ایمپلنت شهرکرد

دلایل انجام سینوس لیفت قبل از کاشت ایمپلنت دندان | بهترین ایمپلنت شهرکرد

عوارض لیفت سینوس

قطعاً هر روشی که برای بهبود وضعیت دندان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، در کنار مزایا، عوارض و معایبی نیز دارد. بنابراین مهمترین معایب لیفت سینوس عبارتند از:

  • وقتی اثر بی‌حسی از بین برود، در کام، فک بالا و گونه‌ها، احساس درد خواهید داشت.
  • تا چند روز التهاب و ورم قابل مشاهده را در ناحیه گونه‌ها خواهید دید که با استفاده از کیسه آب گرم و عدم مصرف غذا‌ها و خوراکی‌های شور، این التهاب و ورم، خیلی زود برطرف می‌شود.
  • ممکن است که شما دچار خونریزی شوید. در صورتی که رنگ بزاق دهان شما تغییر کرده است، این نشان می‌دهد که خونریزی داخلی دارید. در چنین شرایطی کافی است که از متخصص سؤال بپرسید تا داروی مناسب برای شما تجویز کند.
  • تا زمانی که دندانپزشک توصیه می‌کند، باید به مصرف آنتی‌بیوتیک ادامه دهید چون در غیر این صورت ممکن است دچار عفونت شوید.

دکتر مهران دانشمند در دکتر آفبهترین ایمپلنت شهرکرد در کلینیک 24


مطالب پیشنهادی برای مطالعه :

علت دندان قروچه 

نکاتی درباره پر کردن دندان

مشکلات دندانی در دوران بارداری

دسته بندی : مطالب آموزشی بهترین ایمپلنت اصفهان و شهرکرد

2 thoughts on “فواید و عوارض لیفت سینوس”

  1. برای کاشت ایمپلنت نیاز به درمان لیفت سینوس داشتم . چند روز بعد از جراحی برام سخت بود . ولی دچار عفونت نشدم و بعد از بهبودی جراحی دندانپزشکم برام کاشت ایمپلنت دندان داشتند . خیلی خوب و عالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *