مزیت های کاشت ایمپلنت One Q دنتیس

بهترین ایمپلنت شهرکرد | بهترین ایمپلنت اصفهان | مزیت های کاشت ایمپلنت One Q دنتیس | بهترین ایمپلنت شهرکرد

بررسی مزیت های کاشت ایمپلنت One Q دنتیس

ایمپلنت دندان وان کیو دنتیس دارای سطح SLA است. این قابلیت سبب شده است که استخوان سازی به طرز عجیبی رشد و افزایش پیدا کند. بدنه سیستم و سرتیپر این فیکسچر به نحوی ساخته شده است که اجازه کنترل بهتری را می دهد و ثبات اولیه را ارتقا می دهد. فیکسچر One Q از کانکشن های داخلی تیپر 11 درجه و هگزانول برخوردار هستند. در مطلب امروز سایت دکتر مهران دانشمند بهترین ایمپلنت شهرکرد مزیت های کاشت ایمپلنت One Q دنتیس را مورد بررسی قرار می دهیم.

کانکشن های داخلی ایمپلنت One Q از حرکت های ریز و فضاسازی ریز میان فیکسچر و اباتمنت جلوگیری می کند. این کانکشن ها نیز در تنوع بالا و در سایزبندی های خاصی طراحی می شوند. کشور کره همانند دیگر ایالت های سازنده ایمپلنت دندان، همیشه بهترین نوع ایمپلنت دندان را تولید و عرضه می کنند.

آشنایی با ایمپلنت کره ای دنتیس

وقتی صحبت از ساخت ایمپلنت دندان به میان می آید، کشور کره حرفی برای گفتن دارد. این کشور با تولید و عرضه انواع مدل های ایمپلنت دنتیس، محبوبیت خود را به دست آورده است. این مدل ها شامل موارد زیر است:

  • s-Clean
  • i-Clean
  • e-Clean
  • OneQ
  • IFIX

ایمپلنت One Q کره ای دنتیس بدون ایجاد کردن هیچ گونه عارضه ای در بدن، برای تمامی دندان ها مورد استفاده قرار می گیرد. از سوی دیگر برند کره ای ایمپلنت دندان در کشور ایران به خوبی پیدا می شود. علاوه براین بیشتر مراکز درمان امکان استفاده از بیمه درمانی برای پرداخت هزینه ایمپلنت دندان کره ای را فراهم کرده اند.

کاربردهای ایمپلنت ثانویه | بهترین ایمپلنت شهرکرد

علل انتخاب ایمپلنت کره ای دنتیس مدل One Q

وقتی شخص دندان یا دندان خود را از دست می دهد، به دنبال هر کاری جهت جبران آن می رود. ایمپلنت دندان یکی از این گزینه ها که حس خوب دندان طبیعی را دوباره به شما می بخشد. کشور کره که تنوع زیادی در ایمپلنت دندان دارد، ایمپلنت دندان دنتیس مدل One Q را به صورت ویژه ای طراحی کرده است. این مدل سازگاری کامل با بدن بیمار را دارد.

افراد کاندید برای کاشت ایمپلنت دندان دنتیس وان کیو

برای کاشت ایمپلنت دندان در هر نوع و برندی، نیاز است که فرد یک سری شرایط لازم و مهم را برای کاشت داشته باشد. یکی از این شرایط، داشتن تراکم استخوان به حد کافی است. چنانچه این امکان وجود نداشته باشد، پیوند استخوان یکی از گزینه های پیش رو است. برای پیوند استخوان هم چندین راه منتخب وجود دارد. ایمپلنت One Q نیز از این قاعده مستثنی نیست و بایستی شرایط کاشت برای بیمار فراهم باشد.

صفحه اینستاگرام دکتر مهران دانشمند متخصص ایمپلنت شهرکرد

میزان هزینه ایمپلنت دندان دنتیس مدل One Q

هزینه های ایمپلنت دندان حال با هر برندی، در همان ابتدا مشخص نمی شود. برای تخمین هزینه ها باید چندین فاکتور را مورد بررسی قرار داد. تخصص فرد پزشک، مکان جراحی ایمپلنت، تجهیزات مدرنی که استفاده می کنند، همه می توانند این هزینه را افزایش دهند.

علاوه بر موارد بالا برند، نوع و جنس ایمپلنت می تواند هزینه های ایمپلنت دندان را افزایش دهد. اما در نظر داشته باشید که با یکبار هزینه کردن برای کاشت ایمپلنت دندان خود را از هزینه های مازاد بعدی و سال های آینده رها ساخته اید. در کنار این موارد تعداد ایمپلنت دندان، محل کاشت و نوع کاشت می تواند هزینه را متغیر سازد.

دکتر مهران دانشمند در دکتر آفبهترین ایمپلنت شهرکرد در کلینیک 24


مطالب پیشنهادی برای مطالعه :

کاربردهای ایمپلنت ثانویه

بررسی ایمپلنت دندان لترال

دسته بندی : مطالب آموزشی بهترین ایمپلنت اصفهان و شهرکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *