میزان موفقیت کاشت ایمپلنت های دندانی

بهترین ایمپلنت شهرکرد | بهترین ایمپلنت اصفهان | میزان موفقیت کاشت ایمپلنت های دندانی | بهترین ایمپلنت شهرکرد

بررسی میزان موفقیت کاشت ایمپلنت های دندانی

میزان موفقیت در ایمپلنت های دندانی، نسبت به موقعیت قرار گیری در فک شما متفاوت می باشد. اما به طور کلی، ایمپلنت های دندانی دارای میزان موفقیت تا ۹۸٪ می باشند. ایمپلنت ها با مراقبت مناسب می توانند در تمام طول عمر شما کارآیی داشته باشند. در این مطلب سایت دکتر مهران دانشمند بهترین ایمپلنت شهرکرد قصد بررسی میزان موفقیت کاشت ایمپلنت های دندانی را داریم.

کاندید مناسب برای کاشت ایمپلنت های دندانی

در اغلب موارد، هر کسی که به اندازه کافی سالم باشد تا بتواند به طور معمول دندان های خود را بکشد یا دهان خود را به تیغ جراحی بسپارد. می تواند از ایمپلنت دندانی استفاده کند. بیماران باید لثه سالم و استخوان کافی برای نگهداری ایمپلنت را داشته باشند. آنها همچنین باید به بهداشت دهان و دندان خود توجه کرده و بارها از پزشک خود بخواهند آنها را ویزیت کند. افراد سیگاری شدید، افرادی که از اختلالات مزمن کنترل نشده مانند دیابت یا بیماری های قلبی رنج می برند. یا بیماران مبتلا به پرتودرمانی در ناحیه سر و گردن باید به طور فردی برای استفاده از ایمپلنت های دندانی ارزیابی شوند.

اگر می خواهید از ایمپلنت استفاده کنید. با دکتر مهران دانشمند بهترین ایمپلنت شهرکرد مشورت کنید تا ببینید آیا آنها برای شما گزینه مناسبی هستند یا نه.

 

میزان موفقیت کاشت ایمپلنت های دندانی | بهترین ایمپلنت شهرکرد

عوامل تاثیر گذار در انتخاب ایمپلنت دندان

اولین گام در روند ایمپلنت دندانی، ایجاد یک طرح درمان فردی است. این برنامه نیازهای خاص شما را برآورده می کند که توسط  متخصصان با تجربه در عمل جراحی دهان و دندانپزشکی تهیه می شود. این روش هماهنگ، بر اساس گزینه ایمپلنت است که برای شما مناسب می باشد.

سپس، ایمپلنت ریشه دندان، که یک قطعه کوچک ساخته شده از تیتانیوم است. به استخوان فک شما متصل می شود. پس از بهبود زخم فک، در اطراف این بخش فلزی کاشته شده رشد می کند و آن را به صورت ایمن در فک نگهداری می کند. فرایند بهبود می تواند از ۶ تا ۱۲ هفته طول بکشد.

هنگامی که ایمپلنت به فک شما متصل می شود. یک قطعه کوچک اتصال دهنده به نام کوله به این قطعه متصل می شود تا آن را به طور ایمن در دهان شما نگه دارد. دندانپزشک شما به هنگام ساخت دندان مصنوعی برای شما یک مدل از گاز زدن (که تمام دندانها، نوع و تنظیمات آنها را مشخص می کند) ثبت می کند. دندان های جدید بر اساس مدل ساخته می شود. یک دندان جایگزین، به نام تاج، سپس به انتهای این کوله متصل می شود.

به جای یک یا چند تاج دندان، برخی از بیماران ممکن است دارای ضمیمه هایی در ایمپلنت خود باشند که پروتز متحرک را حفظ و پشتیبانی می کنند. دندانپزشک شما همچنین رنگ دندان های جدید را با دندان های طبیعی شما هماهنگ می کند. از آنجا که ایمپلنت درون استخوان فک شما محافظت می شود، دندان های جایگزین جلوه، عملکرد و احساس مشابهی با دندان های طبیعی شما را بوجود می آورند.

صفحه اینستاگرام دکتر مهران دانشمند متخصص ایمپلنت شهرکرد

میزان درد کاشت ایمپلنت های دندانی

اکثر افرادی که از کاشت دندان استفاده کرده اند می گویند درد این روش بسیار کم می باشد. در طول این روش بیهوشی موضعی می تواند مورد استفاده قرار گیرد. طبق نظر بیماران، میزان درد ایمپلنت دندان کمتر از کشیدن دندان است. پس از ایمپلنت دندان، درد شدید می تواند با داروهای ضد درد مانند تیلنول یا موترین تسکین یابد.

 

دکتر مهران دانشمند در دکتر آفبهترین ایمپلنت شهرکرد در کلینیک 24

دسته بندی : مطالب آموزشی بهترین ایمپلنت اصفهان و شهرکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *