نکاتی در مورد ایمپلنت دندان DIO

بهترین ایمپلنت شهرکرد | بهترین ایمپلنت اصفهان | نکاتی در مورد ایمپلنت دندان DIO | بهترین ایمپلنت شهرکرد

بررسی نکاتی در مورد ایمپلنت دندان DIO

در دنیای دندانپزشکی، ایمپلنت کره ای با انواع مختلف جزو 5 برند معروفی هستند که در ایران به وفور وجود دارد. ایمپلنت دندان دیو نیز یکی از معروف ترین implant های دندان کره ای است که در این میان طرفداران خاص خود را پیدا کرده است. کره ای جنوبی با ساخت DIO توانسته است به 60 کشور جهان خدمات دندانپزشکی ارائه دهد. در مطلب امروز سایت دکتر مهران دانشمند بهترین ایمپلنت شهرکرد نکاتی در مورد ایمپلنت دندان DIO را مورد بررسی قرار می دهیم.

ایمپلنت دندان دی او از فیکسچرهای UF و UF II استفاده می کند. مشکلاتی که به هنگام نصب فیکسچر پیش می آمد، با وجود UF مرتفع گردید. فیکسچر UF II نیز دارای طراحی پلتفرم سوئیچینگ است. قسمت Upper threat این دستگاه به نحوی ساخته شده است که جریان خون را به هنگام ساخت استخوان روان و آسان می کند.

بدنه UF II از Taperd و Straight ساخته شده که باعث تضمین استحکام ایمپلنت دندان دی او می گردد. علاوه بر جذابیت طراحی ایمپلنت، در قسمت اپکس که به صورت دایره ای شکل است، قابلیتی وجود دارد که از آسیب رسیدن به بافت نرم جلوگیری می کند.

چرا ایمپلنت دندان DIO

یکی از ویژگی هایی که باعث می شود در انتخاب بهترین ایمپلنت دندان دقت فراوان داشته باشید، روکش ایمپلنت دندان است. موفقیت ایمپلنت دندان پس از کاشت بستگی به روکش ایمپلنت نیز دارد. روکش ایمپلنت دندان دی او به نحوی ساخته شده است کاشت را برای بیمار راحت و آسوده می کند.

ایمپلنت کره ای DIO از جنسی تهیه می شود که ماندگاری را افزایش می دهد. علاوه بر دیو، ایمپلنت های اوستم، دنتیس و امپلنتیوم کره ای نیز این امتیازات را دارند و محبوبیت ایمپلنت های کره ای را دو چندان کرده اند. مرکز ایران ایمپلنت نیز یکی از هزاران مرکز دندانپزشکی در ایران است که در میان انواع ایمپلنت دندان، ایمپلنت های کره ای را نیز عرضه می کنند.

افزایش طول عمر ایمپلنت دندان | بهترین ایمپلنت شهرکرد

میزان قیمت ایمپلنت دندان دیو

برای اعلام نهایی قیمت ایمپلنت دندان باید به کلینیک ایمپلنت مراجعه نمایید. هزینه های پایه ایمپلنت، اباتمنت و قالب گیری از یک سو، احتمال هزینه های پیوند استخوان، رفع بیماری های لثه و یا دیگر موارد نیز وجود دارد. به همین دلیل نیاز است که در ابتدا معاینات و بررسی های تخصصی بر روی دهان و دندان صورت گیرد.

در شرایطی که بیمار از تراکم استخوان کافی برای کاشت ایمپلنت دی او برخودار نباشد، بایستی پیوند استخوان را انجام دهد. برای این کار نیز هم بازه زمانی بیشتر نیاز است و هم هزینه های جراحی پیوند به هزینه ایمپلنت دندان دیو افزوده می شود.

تعداد مراجعات به مرکز درمانی، استفاده از انواع تجهیزات دندانپزشکی، نوع داروهای بیهوشی، میزان تخصص دندانپزشک، جنس و برند ایمپلنت دندان و خیلی موارد دیگر باعث میشود که هزینه های کاشت ایمپلنت دندان برای همه بیماران یکسان نباشد.

مزایای کاشت ایمپلنت DIO

قابلیت ها و ویژگی های بارز ایمپلنت دندان کره ای به طور تقریبی برای بیشتر افراد مشهود است. اما در این میان چند مورد و ویژگی دیگر باعث می شود که مزایای دی او نسبت به انواع ایمپلنت دندان بیشتر شود. برخی از این مزایا شامل موارد زیر است:

  • قیمت مناسب و مقرون به صرفه
  • بالا بودن میزان کیفیت جنس ایمپلنت دندان
  • داشتن نمایندگی در سراسر ایران
  • بهره مندی از سیستم دیجیتال Dio Navi
  • راحتی در صبحت و غذا خوردن
  • سازگار با لثه
  • ماندگاری بالا و طول عمر بیشتر

صفحه اینستاگرام دکتر مهران دانشمند متخصص ایمپلنت شهرکرد

مدت ماندگاری ایمپلنت دندان Dio

شباهت ایمپلنت دندان با کاشت دندان طبیعی بسیار زیاد است. ایمپلنت همانند دندان طبیعی برای شخص فایده دارد. ماندگاری آن نیز یکی دیگر از قابلیت ها است که هر فردی را راغب می کند کاشت ایمپلنت دندان کره ای را انجام دهد. اما بهتر است بدانید که ماندگاری و طول عمر ایمپلنت کره ای DIO بستگی به میزان مراقبت های پس از کاشت و رعایت اصول بهداشتی شخص است.

مراقبت های ایمپلنت دندان کره ای همانند مراقبت از دندان های طبیعی است. در طول روز بایستی اصول بهداشتی و دهان دندان به خوبی رعایت شود. با این کار شما می توانید برای مدت های طولانی از مزایای ایمپلنت کره ای بهره ببرید.

دکتر مهران دانشمند در دکتر آفبهترین ایمپلنت شهرکرد در کلینیک 24


مطالب پیشنهادی برای مطالعه :

علل سیاه شدن ایمپلنت دندان

دندان مناسب برای کاشت ایمپلنت

کاربردها و مزایای ایمپلنت نانو

دسته بندی : مطالب آموزشی بهترین ایمپلنت اصفهان و شهرکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *