کاربردهای ایمپلنت ثانویه

بهترین ایمپلنت شهرکرد | بهترین ایمپلنت اصفهان | کاربردهای ایمپلنت ثانویه | بهترین ایمپلنت شهرکرد

بررسی کاربردهای ایمپلنت ثانویه

بدون شک ایمپلنت دندان یک روش مطمئن و طولانی مدت برای جبران دندان یا دندان های از دست رفته است. روش های کاشت دندان زیادی وجود دارد که هر کدام بسته به شرایط بیمار و میزان هزینه دندانی که پرداخت می کند. می تواند یک گزینه را برای خود انتخاب کند. ایمپلنت ثانویه یا ایمپلنت موقت یکی از گزینه هایی است که به عنوان روش طولانی مدت و مطمئن تعریف نشده است. در مطلب امروز سایت دکتر مهران دانشمند بهترین ایمپلنت شهرکرد کاربردهای ایمپلنت ثانویه را مورد بررسی قرار می دهیم.

این نوع ایمپلنت ها عموما دارای قطری حدود 2/8 – 3/5 طراحی شده است. ارتفاع این نوع از ایمپلنت دندان در حدود 14 میلی متر است. از نظر تخصصی ایمپلنت ثانویه به یک فضای 4 میلی متری بدون دندان برای جایگری نیاز دارد. در اکثر مواقع این نوع ایمپلنت ها از جنس تیتانیوم است و از دو نظر بسیار با اهمیت و موثر هستند.

اگر بخواهیم تفاوت ایمپلنت معمولی با ایمپلنت ثانویه را تعریف کنیم، اول باید به جوش خوردن استخوان اشاره کرد. یعنی نیازی نیست که فرد منتظر جوش خوردن پایه ایمپلنت ثانویه یا موقت با استخوان فک شود. پس از آن به تفاوت عمده ایمپلنت ثانویه با ایمپلنت معمولی می رسیم. در این نوع از ایمپلنت ها احتمال شکسته شدن است. در حالی که در ایمپلنت معمولی دندان در اثر ضربه های بسیار شدید شکسته شده است.

کات مراقبتی پس از کاشت ایمپلنت ثانویه

بدون شک مراقبت از دندان های معمولی بسیار راحت تر از مراقبت پس از کاشت ایمپلنت دندان ثانویه و یا ایمپلنت موقت است. اما فراموش نکنید که چنانچه فرد از ایمپلنت به خوبی مراقبت کند، برای سال های سال می تواند از مزایای ایمپلنت دندان ثانویه و یا ایمپلنت دندان موقت بهره ببرد. پس از کاشت ایمپلنت سعی کنید، تا چند روز از خوردن غذای سخت خودداری کنید. بلافاصله پس از جایگذاری ایمپلنت از نی استفاده نکنید. خوردن مایعات خیلی سرد و خیلی گرم بدون شک می تواند موفقیت کاشت ایمپلنت ثانویه را کاهش دهد.

ایمپلنت به روش پانچ | بهترین ایمپلنت شهرکرد

افراد سیگاری و مصرف کننده مشروبات الکی، چند روز قبل از کاشت و چند روز پس از کاشت از مصرف و خوردن آن خودداری کنند. دهانشویه را طبق سفارش متخصص ایمپلنت دندان خریداری و استفاده کنید. خمیر دندان مصخصو ایمپلنت دندان وجود دارد، بنابراین سعی کنید در اسرع وقت آن را تهیه کنید.

میزان هزینه ایمپلنت موقت

همیشه هزینه خدمات دندانپزشکی از جمله هزینه کامپوزیت دندان، هزینه لمینت دندان، هزینه جراحی لثه، هزینه عصب کشی دندان و دیگر موارد در همان ابتدا مشخص نمی شود و بسته به شرایط بیمار متغیر است. زمانی که بیمار به مرکز ایران ایمپلنت مراجعه می کند. در همان متخصص مشاوره و معاینات اولیه را انجام می دهد. در صورت وجود هر گونه مشکل از جمله بیماری لثه و یا کمبود تراکم استخوان، این مشکلات رفع می شود.

هزینه پیوند استخوان، هزینه درمان بیماری لثه و یا دیگر موارد هزینه ایمپلنت ثانویه را اندکی افزایش می دهد. ولیکن در مجموع میزان تخصص دندانپزشک، مکان مورد نظر و تجهیزات مدرن دندانپزشکی که استفاده می شود. در هزینه تمام شده کاشت ایمپلنت دندان ثانویه تاثیرگذار خواهد بود.

صفحه اینستاگرام دکتر مهران دانشمند متخصص ایمپلنت شهرکرد

دکتر مهران دانشمند در دکتر آفبهترین ایمپلنت شهرکرد در کلینیک 24

دسته بندی : مطالب آموزشی بهترین ایمپلنت اصفهان و شهرکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *