کاشت ایمپلنت دندان 6

کاشت ایمپلنت دندان 6 | بهترین ایمپلنت شهرکرد | بهترین ایمپلنت اصفهان |

بررسی کاشت ایمپلنت دندان 6

همان طور که می دانید دندان های انسان دارای انواع مختلفی هستند. که هر کدام نام مخصوص به خود و یا حتی شماره گذاری های متفاوتی دارند. به عنوان مثال: دندان های آسیا در فک هر انسانی دو عدد هستند. که از این رو شماره 4 و 5 به دندان های آسیای کوچک تعلق پیدا می کند. و شماره های 6 و 7 به دندان های آسیای بزرگ مربوط می شوند. در نتیجه منظور از ایمپلنت دندان 6 ، ایمپلنتی است که برای ترمیم دندان شماره 6 مورد استفاده قرار می گیرد، یعنی ایمپلنت کردن دندان آسیای بزرگ اشخاصی که می خواهند این دندان خود را ترمیم کنند. در این نوشته از سایت دکتر مهران دانشمند، بهترین ایمپلنت شهرکرد قصد داریم به بررسی کاشت ایمپلنت دندان 6 بپردازیم.

پس در این صورت تمامی اشخاصی که می خواهند دندان آسیای بزرگ خود را ایمپلنت کنند، باید از ایمپلنت دندان 6 استفاده نمایند.

مزایای کاشت ایمپلنت دندان 6

استفاده از روش ایمپلنت برای ترمیم دندان آسیای بزرگ به گونه ای است که باعث می شود تا یک دندان بسیار مقاوم و با کیفیت جایگزین دندان آسیای از دست رفته شود که ظاهر بسیار طبیعی و زیبایی را نیز به همراه داشته باشد.

علاوه بر آن در صورتی که این دندان را به روش ایمپلنت ترمیم کرد، از آسیب دیدن دندان های دیگر نیز جلوگیری به عمل می آید و هیچ عارضه ای برای اشخاص به علت کار گذاشتن این نوع دندان در لثه برای افراد ایجاد نخواهد شد.

با استفاده از این روش می توان تا مدت زمان بسیار زیاد حتی تا پایان عمر از دندان ایمپلنت شده استفاده کرد و از آن به خوبی بهره برد.

ایمپلنت آستم کره ای | بهترین ایمپلنت شهرکرد

صفحه اینستاگرام دکتر مهران دانشمند متخصص ایمپلنت شهرکرد

مراحل کاشت ایمپلنت دندان 6

برای اینکه دندان آسیای بزرگ را با این روش ایمپلنت کنید، باید ابتدا به پزشک مراجعه کنید. در این حین دندان توسط پزشک تحت بررسی قرار می گیرد. در این هنگام پزشک بررسی می کند که ریشه دندان در داخل دهان وجود نداشته باشد و یا دندان مورد نظر عاری از عفونت باشد.

سپس پزشک به تراشیدن لثه در صورت نیاز اقدام می کند و در مرحله بعدی استخوان فک به میزان پایه تیتانیومی تراش داده می شود تا پزشک بتواند پایه را در داخل استخوان جایگذاری کند.

در ادامه پس از اینکه پایه ایمپلنت 6 در داخل استخوان قرار داده شد، روکش ایمپلنت بر روی پایه دندان قرار داده می شود و مراحل ایمپلنت دندان 6 به خوبی پایان می یابد.

دکتر مهران دانشمند در دکتر آفبهترین ایمپلنت شهرکرد در کلینیک 24


مطالب پیشنهادی برای مطالعه :

کاشت ایمپلنت دندان 7

درمان دندان غایب

ایمپلنت اینترالاک و کاربرد های آن

دسته بندی : مطالب آموزشی بهترین ایمپلنت اصفهان و شهرکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *