کاشت ایمپلنت دندان 7

بهترین ایمپلنت شهرکرد | بهترین ایمپلنت اصفهان | کاشت ایمپلنت دندان 7 | بهترین ایمپلنت شهرکرد

بررسی کاشت ایمپلنت دندان 7

ایمپلنت به گونه ای است که از آن می توان برای تمامی دندان ها و یا یک یا چند دندان استفاده کرد و به کمک این روش به ترمیم دندان ها پرداخت. با این وجود افرادی که دندان شماره 7 آنها با مشکل مواجه شده است و نیاز به ترمیم دارد، می توانند از کاشت ایمپلنت دندان 7 برای ترمیم این دندان استفاده کنند. در این صورت همه دندان های آنها ترمیم نمی شود بلکه فقط دندان شماره 7 ترمیم می گردد. همراه ما باشید تا در این مطلب از سایت دکتر مهران دانشمند، بهترین ایمپلنت شهرکرد توضیحات بیشتری درباره این موضوع خدمت شما ارائه دهیم.

برای اینکه ایمپلنت برای دندان شماره 7 انجام شود، ابتدا شخص مورد نظر باید به پزشک مراجعه کند تا شرایط او تحت بررسی قرار بگیرد. سپس با معاینه پزشک در صورتی که این شخص مشکلی در استخوان فک نباشد و یا عفونت دندان نداشته باشد، برای درمان او اقدام می گردد که در این مرحله فضای دندان شماره 7 برای جایگذاری ایمپلنت آماده سازی می شود تا پزشک بتواند پایه ایمپلنت را در داخل استخوان فک دندان شماره 7 جایگذاری کند.

این عملیات تحت بی حسی موضعی انجام می شوند تا بیمار درد زیادی را احساس نکند. سپس بعد از اینکه پایه ایمپلنت برای فرد جایگذاری شد، باید مدت زمانی از نصب آن در دهان بگذرد تا پزشک بتواند روکش ایمپلنت را نصب کند.

در انتها روکش ایمپلنت بر روی دندان قرار داده می شود و مراحل ایمپلنت دندان 7 با نصب روکش پایان می یابد.

مزایای کاشت ایمپلنت دندان 7

در صورتی که برای ترمیم دندان شماره 7 از روش ایمپلنت استفاده شود، مزیت هایی برای شخص به دست می آیند که این مزایا به شرح زیر هستند:

  • استفاده از ایمپلنت دارای دوام و ماندگاری بسیار بالایی است و استفاده کردن از این روش باعث می شود که از دندان ترمیم شده بتوان تا مدت زمان بسیار زیادی استفاده کرد و حتی این امکان وجود دارد که تا پایان عمر نیز بتوان از این دندان استفاده نمود.
  • ایمپلنت کردن دندان شماره 7 از زیبایی برای دندان برخوردار است و با استفاده از این روش میتوان دندان هایی بسیار زیبا داشت به گونه ای که دندان ایمپلنت شده، ظاهری شبیه به دندان های طبیعی دارد و هیچ جلوه مصنوعی را ایجاد نمی کند.
  • اگر برای ترمیم دندان 7 از روش ایمپلنت استفاده شود، هیچ گونه مزاحمتی در دهان ایجاد نمی شود. و خوردن و جویدن غذا به راحتی برای افراد و بدون هیچ مشکلی مقدور خواهد بود. در صورتی که روش هایی مانند: دندان مصنوعی برای اشخاص مزاحمت های زیادی را ایجاد می کنند.

صفحه اینستاگرام دکتر مهران دانشمند متخصص ایمپلنت شهرکرد

بعد از کاشت ایمپلنت دندان بايوهورايزن | بهترین ایمپلنت شهرکرد

هزینه کاشت ایمپلنت دندان 7 چقدر است؟

هزینه ای که برای ایمپلنت کردن دندان شماره 7 مورد نیاز است، برای هر کسی متفاوت می باشد زیرا شرایط افراد با هم تفاوت دارد. به عنوان مثال: برخی از افراد نیازمند درمان هایی قبل از ایمپلنت کردن هستند تا شرایط برای نصب ایمپلنت در دهان انها محیا شود. اما برخی از افراد به این مراحل نیازی ندارند.

علاوه بر آن مسائل دیگری نیز وجود دارند که این مسائل بر هزینه ایمپلنت دندان 7 تاثیر می گذارند. از مهم ترین مسائل موثر در هزینه انجام این کار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دستمزد پزشک
  • نوع ایمپلنت، برند و کشور سازنده آن
  • هزینه مربوط به کلینیک دندانپزشکی
  • موقعیت جغرافیایی و شهر واستان
  • میزان تخصص و مهارت پزشک

دکتر مهران دانشمند در دکتر آفبهترین ایمپلنت شهرکرد در کلینیک 24


مطالب پیشنهادی برای مطالعه :

کاربرد های عکس OPG

ایمپلنت سوئیسی

پالاتال اکسپندر

دسته بندی : مطالب آموزشی بهترین ایمپلنت اصفهان و شهرکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *