کاشت ایمپلنت دندان Ihde

بهترین ایمپلنت شهرکرد | بهترین ایمپلنت اصفهان | کاشت ایمپلنت دندان Ihde | بهترین ایمپلنت شهرکرد

بررسی کاشت ایمپلنت دندان Ihde

انواع ایمپلنت دندان در سرتاسر دنیا با ساختار و جنس متفاوت وجود دارد. کشور سوئیس در این میان یکی از برترین کشورها می باشد. برند ایمپلنت Ihdeجزو بهترین برندهای ایمپلنت سوئیسی محسوب می شود. ایمپلنت Ihde از جنس تیتانیوم یا آلیاژ تیتانیوم است. طول عمر و ماندگاری بسیار زیادی دارد. البته باید در نظر داشت که این ماندگاری بستگی به کیفیت تیتانیوم مورد استفاده در ایمپلنت دارد. در مطلب امروز سایت دکتر مهران دانشمند بهترین ایمپلنت شهرکرد کاشت ایمپلنت دندان Ihde را مورد بررسی قرار می دهیم.

ایمپلنت سوئیسی ایده، برای جایگزینی جای دندان های خالی مورد استفاده قرار می گیرد. برای کاشت متخصص ایمپلنت، لثه را با جراحی شکاف داده و پایه ایمپلنت را در آن می کارد. این پایه با استخوان طبیعی پیوند می خورد. یکی از مزایای استفاده از پایه ها، حمایت از تا دندان است. اباتمنت یا پایه نگهدارنده، مابین ایمپلنت دندان و تاج قرار می گیرد تا تمامی قطعات را به همدیگر متصل کند. از سوی دیگر نیز اباتمنت ها باعث می شوند که روکش ها به پل های دندانی، پروتزهای متحرک و دندان مصنوعی متصل شوند.

مزیت های کاشت ایمپلنت دندان Ihde

ایمپلنت دندان Ihde همانند دیگر برندهای ایمپلنت سوئیسی و یا حتی ایمپلنت های آلمانی و ایمپلنت آمریکایی، دارای مزایای بی شماره است که به آن اشاره می کنیم:

 • پس از آنکه دندان از دست رفت، نیاز است برای جایگزینی آن اقدام کرد. زیرا در این صورت فرد با تحلیل لثه مواجه شده و راه درمان خاصی ندارد.
  با کاشت ایمپلنت دندان شما ظاهر طبیعی خود را دوباره بدست خواهید آورد.
 • حرف زدن و تکلم برای اشخاصی که دندان را از دست داده اند، بسیار سخت است اما با کاشت ایمپلنت ایده دیگر این مشکلات را نخواهید داشت.

کاربردهای ایمپلنت ثانویه | بهترین ایمپلنت شهرکرد

زمان لازم برای کاشت ایمپلنت دندان Ihde

مراحل کاشت ایمپلنت دندان به صورت تک مرحله ای، دو مرحله ای و یا فوری قابل انجام است. در حالت عادی برای کاشت ایمپلنت ایده حدود چند ماه زمان لازم است. زیرا پس از کاشت ایمپلنت دندان نیاز است که به استخوان ها فرصت رشد دوباره را بدهیم. علاوه براین باید زمان کافی را مدنظر قرار داد تا استخوان به ایمپلنت ایده جوش بخورد و پایه ها از ثبات کافی برای تحمل فشار فک برخوردار شوند. این مدت زمان می تواند 3 الی 6 ماه باشد. پس از اینکه اباتمنت و روکش به هم متصل شوند، شما صاحب دندان شده اید.

در این میان دقت کردن به چند نکته بسیار حایز اهمیت است. برای نمونه از شرایط کاشت ایمپلنت دندان، وجود تراکم استخوان کافی است. در صورتی که این تراکم به حد نرمال نباشد، فرد بایستی پیوند استخوان را انجام دهد. فرقی ندارد شما ایمپلنت یک روزه یا فوری را انجام می دهید یا ایمپلنت عادی. در هر صورت بایستی تراکم استخوان به حد کافی باشد.

صفحه اینستاگرام دکتر مهران دانشمند متخصص ایمپلنت شهرکرد

میزان هزینه کاشت ایمپلنت Ihde

قیمت و هزینه کاشت ایمپلنت دندان برای هر فردی متغیر است. همانند هزینه کامپوزیت دندان، هزینه لمینت دندان و یا حتی هزینه روکش دندان قیمت ثابتی در همان ابتدا در نظر گرفته نمی شود. پس از معاینات اولیه و بررسی ها و اینکه شما چه برند و جنسی را انتخاب می کنید هزینه ایمپلنت ایده مشخص خواهد شد. اما در هر صورت برخی عوامل تعیین کننده قیمت نهایی ایمپلنت دندان هستند مانند:

 • تعداد ایمپلنت دندان کاشته شده
 • جنس، روکش و اباتمنت ایمپلنت دندان بسیار اهمیت دارد.
 • اگر شما کاشت را به صورت تک مرحله ای، دو مرحله ای و یا فوری انجام می دهید، باز هزینه ها تغییر خواهد کرد.
 • تعداد مراحعه به مطب برای اتمام کاشت ایمپلنت دندان
 • هزینه مربوط به عکس برداری، آزمایشگاه ها و دیگر موارد
 • تخصص دندانپزشک
 • نیاز یا عدم نیاز به پیوند استخوان
 • بهره بردن از تجهیزات و امکانات مدرن دندانپزشکی

دکتر مهران دانشمند در دکتر آفبهترین ایمپلنت شهرکرد در کلینیک 24


مطالب پیشنهادی برای مطالعه :

دندان مناسب برای کاشت ایمپلنت

کاربردها و مزایای ایمپلنت نانو

کاربردهای ایمپلنت دندان tri

دسته بندی : مطالب آموزشی بهترین ایمپلنت اصفهان و شهرکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *