جوانسازی پوست صورت با تزریق چربی

بهترین ایمپلنت شهرکرد | بهترین ایمپلنت اصفهان | جوانسازی پوست صورت با تزریق چربی

جوانسازی پوست با تزریق چربی

جوانسازی پوست صورت | می‌توان یکی از اصلی‌ترین و رایج‌ترین مشکلاتی که با پیری همراه هستند را کاهش میزان کلاژن و الاستین بدن دانست، زمانی که این اتفاق می‌افتد شاهد کاهش حجم چربی پوست هستیم و لذا این مورد منجر به خشکی و در نتیجه بروز چین و چروک در منافذ پوستی می‌شود. به طبع زمانی که این مشکل به صورت فراگیر مطرح شد، متخصصین و دانشمندان فعال در این زمینه با تلاش فراوان و بررسی‌های عمیق به فکر راه حلی بودند تا بتوانند به صورت عمیق و درست با روش‌های درمانی پیشرفته این مشکل را حل کنند.

حال در زمانه‌ای هستیم که شاهد استفاده از روشه‌های مختلفی برای جوان سازی پوست و افزایش چربی پوست می‌باشد ، روش‌هایی که همگی توانسته‌اند با بدست آوردن موفقیت در از بین بردن چین و چروک‌ها، لذت جوانسازی پوست با تزریق چربی به افراد هدیه کنند.

یکی از این روش‌های را می‌توان جوان سازی پوست با تزریق چربی دانست که توانسته با داشتن ویژگی‌های کلیدی و درمانی به نسبت ساده، جزو برترین روش‌های مورد استفاده توسط متخصصین قرار گیرد.


همراه ما باشید با مطالب آموزنده و خواندنی از سایت دکتر مهران دانشمند بهترین متخصص ایمپلنت اصفهان :


بهترین ایمپلنت شهرکرد | بهترین ایمپلنت اصفهان | . جوانسازی پوست صورت با تزریق چربی

تزریق چربی صورت

همچنان که سن افزایش می یابد، میزان تولید کلاژن و الاستین هم در بدن با کاهش مواجه می شود. این تغییرات موجب می شوند که میزان چربی پوست کاهش یافته و در پی آن، پوست خشک شده و چین و چروک هایی در منافذ آن مشاهده می شود.

تزریق چربی به صورت از جمله روش های موثر برای ترمیم این چین و چرک ها است که پوست شما را بهبود می بخشد. افراد با مشکلات مختلفی اعم از فرو رفتگی گونه، وجود حفره های متعدد در صورت، نازک شدن لب ها و مشکلات این چنینی، به سراغ تزریق چربی می روند تا این کاستی ها را رفع کنند. چربی که به این منظور مورد استفاده قرار می گیرد، از مواد کاملا طبیعی ساخته شده است. به عبارت دقیق تر، چربی را از نقاطی در بدن که محل تجمع چربی است مانند ران، بر می دارند و در قسمت های مورد هدف تزریق چربی، مانند باسن، سینه ها، صورت و دست ها تزریق می کنند.

شاید شما فکر کنید که این کار ممکن است موجب بروز عوارض جدی شود. اما اینطور نیست! اگر پزشک معالج شما تجربه و تخصص کافی را داشته باشد، نه تنها عوارض بسیار کم و کوتاه مدتی ایجاد می شود .  بلکه اثربخشی و ماندگاری این تزریق به گونه ای قابل توجه افزایش خواهد داشت. بنابراین در انتخاب پزشک متخصص دقت کافی را به خرج دهید.

مراحل تزریق چربی به صورت و بدن

  • برداشت چربی
  • آماده سازی
  • ارتقا
  • تزریق چربی

۱-برداشت چربی

در ناحیه پوست مربوط به اندامی که می خواهند از آن چربی بردارند برش کوچکی ایجاد می کنند . و مقدار کمی چربی را با استفاده از لوله کوچک برمی دارند. سپس محل برش را بخیه می زنند. پس از بخیه، باید از گن مناسب استفاده شود.
برداشت چربی در این مرحله به روش های مختلفی اعم از: روش لیپوماتیک، بادی جت و برداشت دستی صورت میگیرد. که در این میان، روش بادی جت از اثربخشی بیشتری برخوردار است. چرا که در این روش سلول ها تا حدود ۹۰% زنده می مانند . و همچنین این روش موجب کوتاه تر شدن زمان مورد نیاز برای عمل و کاهش درد عمل می شود. همچنین، از ریسک کمتری برخوردار است.

۲- آماده سازی

در این مرحله با استفاده از سانتریفیوژ چربی را از سایر مایعات تفکیک می کنند. در این مرحله حتما باید چربی خالص شود و در هنگام تزریق هیچ گونه مایع یا ماده ای همراه آن نباشد. به جز سانتریفیوژ روش های دیگری هم برای خالص کردن چربی وجود دارد. از جمله اینکه محلول را با نوعی نمک خاص شست و شو دهند.

۳-ارتقا

این مرحله تنها در تزریق چربی با استفاده از نانو فت کاربرد دارد.

۴-تزریق چربی

چربی ها را با استفاده از سرنگ مخصوصی به اندام هدف تزریق می کند. ناگفته نماند که این سوزن ها بسیار ظریف هستند و باعث ایجاد زخم نمی شوند.

بهترین ایمپلنت شهرکرد | بهترین ایمپلنت اصفهان | جوانسازی پوست صورت با تزریق چربی

مقایسه تزریق چربی با سایر روش های تزریق فیلر

با توجه به این نکته مهم که در تزریق چربی از سلول های بدن خود فرد بهره برده می شود . می توان اذعان داشت ماندگاری و اثربخشی این روش نسبت به استفاده از ژل های مصنوعی بالاتر است. طبیعتا با توجه به فرآیند پیچیده تری که تزریق چربی دارد . هزینه های مربوط به آن نسبت به تزریق سایر فیلر ها بالاتر است . به همین دلیل افراد معمولا تزریق فیلرها را ترجیح می دهند. اما با توجه به ماندگاری بالایی که دارد، در بازه زمانی طولانی، به صرفه تر است.

انعطاف پذیری چربی ها در مقایسه با سایر فیلرها بالاتر بوده و می توان به راحتی از آنها برای تزریق در هر قسمتی استفاده کرد. سلول های بنیادی، به طور عمده و فراوان در چربی قرار گرفته اند. همین امر موجب می شود که در صورت تزریق چربی به بدن، سلول های بنیادین در ناحیه درمان موجب جوانه زدن پوست زیرین در این ناحیه شوند. در تزریق چربی، می توانید بلافاصله نتایجی را مشاهده نمایید . اما برای دستیابی به نتایج واقعی، باید تا زمانی که تورم به طور کامل ته نشین می شود صبر کنید. این مدت معمولا چند هفته به طول می انجامد.

دسته بندی : مطالب آموزشی بهترین ایمپلنت اصفهان و شهرکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *