ایمپلنت آرگون

ایمپلنت آرگون |بهترین ایمپلنت شهرکرد | بهترین ایمپلنت اصفهان |

بررسی ایمپلنت آرگون

یکی از کشورهایی که در زمینه ساخت ایمپلنت دندان به خوبی عمل کرده است، کشور آلمان است. این ایمپلنت ها که در دسته ایمپلنت فوری قرار می گیرد، برای افرادی که دارای استخوان نرم و سخت هستند، مناسب است. ایمپلنت های آلمانی به صورت تک مرحله ای و یا دو مرحله ای اجرا می شوند. ایمپلنت آرگون نیز یکی از این انواع ایمپلنت های آلمانی است که جدیدا وارد ایران نیز شده است.در این مطلب از سایت دکتر مهران دانشمند بهترین ایمپلنت شهرکرد قصد داریم به بررسی ایمپلنت آرگون بپردازیم.

کمپانی آرگون علاوه بر تولید ایمپلنت در زمینه بایومتریال های آلوگرفت، لوازم جانبی مورد نیز آن را نیز تهیه می کند. به طور دقیق اگر بخواهیم بگوییم، این شرکت فعالیت خود را از سال 2001 آغاز کرد. یکی از برتری های محصولات ایمپلنت آلمانی آرگون به دیگر برندها، استفاده از تکنولوزی سطح Osteo Active در تمامی محصولات است. این تکنولوژی باعث خواهد شد که استئواینتگریشن و طول عمر ایمپلنت به صورت چشمگیری افزایش پیدا کند. در کشور ایران هم اکنون دو سیستم فیکسچر Rapid و Sure از ایمپلنت آرگون وجود دارد.

فواید ایمپلنت آلمانی آرگون

همیشه از دست دادن دندان یک کابوس وحشتناک برای همگان بوده است. اما این روزها وجود انواع کاشت دندان به صورت طبیعی یا مصنوعی تا حدود زیادی این نگرانی را برطرف کرده است. ایمپلنت دندان نیز به نوعی می توان گفت همان کاشت طبیعی دندان است.

انواع ایمپلنت دندان من جمله ایمپلنت آرگون نیز از این دسته محسوب می شود. تنها کاشت دوباره دندان از فواید ایمپلنمت دندان نیست بلکه مزایای ایمپلنت دندان آرگون شامل موارد زیر است:

  • سطح OsteoActive
  • کانکشن منحصر بفرد کونیکال
  • تنوع بالا سایزبندی
  • تنوع قطعات پروتزی
  • انجام مراحل تولید A-Z در آلمان
  • تعویض دریل های کیت به صورت رایگان

صفحه اینستاگرام دکتر مهران دانشمند متخصص ایمپلنت شهرکرد

ایمپلنت آرگون | بهترین ایمپلنت شهرکرد

انواع جراحی ایمپلنت آرگون

همانگونه که در ابتدا شرح داده شد، ایمپلنت Argon را به صورت تک مرحله ای و دو مرحله ای و حتی فوری می سازند. به نوعی نیز می توان گفت که ایمپلنت آلمانی را ایمپلنت فوری نیز می نامند. زمانی که متخصص از جراحی تک مرحله ای استفاده می کند، با کمک ابزارهای جراحی یک برش کوچک بر روی لثه ایجاد می کند. با کمک این فناوری بیمار دیگر مجبور به انجام چندین عمل جراحی نخواهد بود. زمانی که ایمپلنت آلمانی بلند استفاده شود، نیاز است که جراحی تک مرحله ای انجام شود.

اما زمانی که متخصص ایران ایمپلنت تشخیص دهد که بیمار نیاز به جراحی دو مرحله ای دارد، مراحل اندکی فرق خواهد کرد. در این شرایط متخصص پیچ کاشت دندان را با دقت و ظرافت تمام در لثه می کارد و در نهایت لثه برش داده شده را دوباره بخیه می زند. برای بهبود این وضعیت حدود 4 الی 6 ماه زمان مورد نیاز است تا ایمپلنت به خوبی به استخوان جوش بخورد. پس از اینکه اتصال برقرار شد دوباره لثه را برش داده و اباتمنت و تاج دندان را کار می گذارند. ایمپلنت آرگون در این نوع به صورت دو مرحله ای جراحی و کاشت می شود.

اما روش بعدی که از آن به عنوان ایمپلنت یک روزه هم یاد می کنند، بسیار طرفدار دارد. در همان که بیمار به مرکز دندانپزشکی ایران ایمپلنت مراجعه می کند، با یک دندان موقت از مرکز به منزل باز می گردد. در این روش نیاز به مقدار کافی از بافت استخوان ضروری است. از سوی دیگر تراکم استخوان نیز واجب است. زمانی که بیمار از ایمپلنت فوری آرگون استفاده می کند، بایستی متخصص ارتفاع دندان را به خوبی تنظیم کند. با این کار دیگر به هنگام جویدن غذا، مشکلی برای بیمار پیش نخواهد آمد.

دکتر مهران دانشمند در دکتر آفبهترین ایمپلنت شهرکرد در کلینیک 24


مطالب پیشنهادی برای مطالعه :

آیا ایمپلنت دندان فاصله دار قابل انجام است؟

ایمپلنت زیر لثه

ایمپلنت ایده و کاربرد های آن

دسته بندی : مطالب آموزشی بهترین ایمپلنت اصفهان و شهرکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *