چه کسی میتواند کاندیدای مناسبی برای جنیوپلاستی باشد؟

کاندیدای مناسبی برای جنیوپلاستی | بهترین ایمپلنت شهرکرد | بهترین ایمپلنت اصفهان |

چه کسی میتواند کاندیدای مناسبی برای جنیوپلاستی باشد؟

جراحی چانه یک عمل زیبایی و شخصی است و می تواند سبب افزایش اعتماد به نفس در افرادی شود که آگاهی کامل از این جراحی دارند. شما باید تصویر واقع بینانه ای از این عمل داشته باشید که پزشک نیز طبق آناتومی صورت شما در انتخاب فرم چانه به شما کمک خواهد کرد.در این مطلب از سایت دکتر مهران دانشمند بهترین ایمپلنت شهرکرد قصد داریم به این پرسش پاسخ دهیم که چه کسی میتواند کاندیدای مناسبی برای جنیوپلاستی باشد؟

به طور کلی، شما ممکن است یک کاندیدای مناسب جراحی زیبایی چانه باشید، اگر:

  • از سلامت عمومی کامل برخودار هستید.
  • وزن ثابت دارید.
  • سیگار نمی کشید.
  • دارای چانه ی خیلی کوتاه یا فاقد برآمدگی هستید.

اگر به این جراحی فکر می کنید، مدتی را به مرور عکس های جراحی چانه اختصاص دهید و مراقبت های قبل و بعد از جراحی را مطالعه کنید. آمادگی زود هنگام به شما کمک می کند تا چالش های این جراحی را کاهش دهید.

صفحه اینستاگرام دکتر مهران دانشمند متخصص ایمپلنت شهرکرد

کاندیدای مناسبی برای جنیوپلاستی | بهترین ایمپلنت شهرکرد

مراحل انجام جنیوپلاستی

این جراحی جزء جراحی های سر پایی بوده و معمولا در کلینیک یا مطب انجام می شود. جراح دارو هایی را برای راحتی شما در حین عمل تجویز می کند و بهترین روش بی هوشی را که مناسب شرایط شما است را به شما توصیه می کند.

پزشک ابتدا از روش های بیهوشی که شامل بی حسی موضعی، تزریق آرام بخشی داخل وریدی و بی هوشی عمومی است برای بی هوشی شما استفاده می کند. جراحی چانه نیاز به برش های مختلف بر اساس تکنیک مورد استفاده و همچنین روش ترجیحی جراح شما دارد.

این جراحی معمولا از طریق ایجاد یک برش در داخل دهان یا ایجاد یک برش در زیر چانه انجام می شود. پس از ایجاد برش ها، استخوان چانه حرکت داده می شود و ممکن است برای ثابت ماندن آن از پیچ های خاصی استفاده شود. سپس برش های ایجاد شده با بخیه یا چسب پوست بسته می شود. جراحی چانه بسته به این که هدف شما افزایش یا کاهش حجم چانه باشد، منجر به بزرگ تر یا کوچک تر شدن آن می شود. نتایج کاشت چانه دائمی است.

دکتر مهران دانشمند در دکتر آفبهترین ایمپلنت شهرکرد در کلینیک 24


مطالب پیشنهادی برای مطالعه :

موراد کاشت ایمپلنت دندان جلو

ترمیم انواع دندان شکسته یا ترک خورده

مراحل کاشت ایمپلنت دندان مدنتیکا

دسته بندی : مطالب آموزشی بهترین ایمپلنت اصفهان و شهرکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *