عمل لیفت صورت

بهترین ایمپلنت شهرکرد | بهترین ایمپلنت اصفهان | عمل لیفت صورت | بهترین ایمپلنت شهرکرد

معرفی عمل لیفت صورت

با افزایش سن، فرد دچار تغییراتی در ظاهر می شود. از جمله این تغییرات پیر شدن پوست در اثر فرسودگی بافت ها در صورت و دیگر اعضای بدن می باشد. این بافت ها نقش سفت نگه داشتن پوست را دارند که باعث جوانی و شادابی آن می شوند. با گذشت زمان این بافت ها قدرت خود را از دست داده و ضعیف می شوند. به همین جهت پوست دچار شلی ، افتادگی و چروک می شود. این موضوع برای خانم ها از اهمیت بیشری برخوردار است. امروزه روش های متنوعی برای جوانسازی پوست صورت وجود دارد . از جمله لیفت صورت می باشد که به روش های جراحی و بدون جراحی انجام می شود. در این نوشته از سایت دکتر مهران دانشمند بهترین ایمپلنت شهرکرد قصد معرفی خدمت عمل لیفت صورت را داریم.

تعریف جراحی لیفتینگ و کشیدن پوست صورت

همه ما با گذشت زمان و پیری پوست مشکلاتی مانند پیری و شلی پوست و پدید آمدن انواع چین و چروک ها با عمیق های کم و زیاد در پوست، به فکر کاهش میزان این علائم می باشیم. امروزه روش های مختلفی برای انجام این کار رواج پیدا کرده است. یکی از این روش ها عمل لیفتینگ پوست صورت می باشد. با استفاده از آن می توان تا حد بسیار زیادی این مشکلات را برطرف کرد. طی این روش پوست های اضافی و چربی هایی که در زیر چانه جمع شده است و همچنین شلی پوست را برطرف کرد. یکی از جراحی های زیبایی لیفت صورت می باشد.

پوست صورت با توجه به عوامل بسیاری دچار تغییر و افتادگی می شود که شایع ترین آن ها شامل موارد زیر خواهد بود :

  • افزایش سن
  • کاهش وزن
  • استرس
  • وراثت
  • استفاده از سیگار
  • استفاده از الکل
  • استعداد
  • بیش از حد در معرض آفتاب بودن

چین و چروک های ناحیه چشم و چانه می تواند مشکلات ظاهری بسیاری را برای فرد ایجاد نماید . یکی از بهترین و موثر ترین روش ها برای از بین بردن چین و چروک و افتادگی پوست صورت ، لیفت صورت می باشد که قوی ترین و موثرترین روش برای از بین بردن پیری پوست و جوانسازی مجدد است.

میزان ماندگاری لیفت صورت

ماندگاری لیفت صورت به نحوه انجام لیفت صورت بستگی دارد. به طور کلی لیفت صورت در دو ناحیه انجام می شود که هر کدام از این بخش ها از تکنیک مجزایی برخوردار است.

  • لیفت بخش بالای چشم ها، ابروها و پیشانی
  • لیفت در ناحیه زیر چشم ها یا همان لیفت صورت

بهترین روش لیفت صورت

امروزه با روش های جدیدی می توان از طریق روش های آندوسکوپیک این کار را انجام داد. در این روش نیاز نیست که برش سرتاسری در ناحیه موها ایجاد شود. تعدادی برش دو تا سه سانتی در ناحیه موها ایجاد می شود و هیچ اسکاری در ناحیه صورت باقی نمی ماند.

با استفاده از این روش در افرادی که در سنین بالاتر این مساله شدت پیدا کرده باشد ضمن اینکه صورت لیفت می شود، فاصله بین ابروها در جای خود قرار می گیرد، فاصله بین مژه های چشم و ابرو در جای بهتری قرار می گیرند یعنی فاصه طبیعی خود را پیدا می کنند، خطوط ناحیه پیشانی و خطوط اخم اصلاح می شوند قطعا نیاز فرد به کارهای غیر تهاجمی مانند تزریق بوتاکس کمتر خواهد شد.

لیفت بخش فوقانی صورت

در ناحیه پیشانی یک سری عضلات وجود دارد که معمولا باعث می شوند که بافت ناحیه پیشانی و ابروها به سمت پایین کشیده شود که عمده ترین آنها عضلات اخم هستند تنها عضله ای که باعث می شود پیشانی به سمت بالا کشیده شود و در ناحیه خود قرار گیرد عضله خود پیشانی است. بنابراین یک عضله بالا برنده وجود دارد و تقریبا بین ۵ تا ۶ عضله وجود دارد که پایین آورنده هستند. در این جراحی غیر از اینکه بافت لیفت می شود و به سمت بالا کشیده می شود، عضلات اخم هم به نوعی تضعیف می شود یا این عضلات به طور کامل قطع یا حتی مقداری از عضلات برداشته می شود.

لیفت بخش پایینی صورت

همانطور که در بالای چشم و ناحیه ابروها و پیشانی افتادگی وجود دارد در قسمت های تحتانی صورت نیز وجود دارد. هرچه سن بالاتر می رود بافت ها در ناحیه صورت به علت جاذبه شروع به افتادگی و شلی در ناحیه صورت ایجاد می شود. در افرادی که افتادگی خیلی شدید داشته باشند همزمان با لیفت صورت برش پشت گوش هم برای آنها انجام می شود. گاهی اوقات افتادگی بسیار شدید است و پرشک مجبود می شود به غیر از برش پشت گوش در ناحیه زیر چانه هم برش کوچک ایجاد کند و لیفت را انجام دهد.

جوانسازی پوست با لیفت صورت

این چروک ها بیشتر در نواحی چشم و چانه رخ خواهد داد. با بروز این چین و چروک ها بر روی صورت چهره ی فرد اخمو به نظر می آید و پوست افتاده می شود.بسیاری از افراد برای از بین بردن این چین و چروک ها به پزشک مراجعه میکنند و با انجام عمل لیفت صورت اقدام به جوانسازی پوست با لیفت صورت می کنند. با انجام این عمل فرد حدودا ۱۰ سال جوانتر خواهد شد.

لیفت صورت با نخ

لیفت صورت با نخ یکی از روش های نوین و موثر برای زیبایی و جوانسازی می باشد،جوانسازی با استفاده از نخ های اروپایی و آمریکایی که به نخ های PDO معروف می باشند، انقلابی نوین در زمینه جراحی های زیبایی ایجاد نموده است. بد نیست بدانید که استفاده از نخ های قابل جذب PDO در کمترین زمان ممکن لیفت و جوانسازی را به همراه خواهد داشت و تغییرات ایجاد شده در چهره به خوبی و با ماندگاری بالا همراه خواهند بود ، استفاده از نخ های زیبایی آخرین و بهترین روش مطرح شده برای لیفت صورت و بدن می باشد. دوره نقاهت بعد از جراحی بسیار کوتاه است و البته بیمار در مدت بسیار کوتاهی شاهد تغییرات زیادی خواهد بود .

لیفت صورت با نخ های قابل جذب

لیفت صورت با این روش بسیار سریع اتفاق می افتد و این نخ ها قابل جذب می باشند. این نخ ها باعث تولید و ترشح هورمون کلاژن در لایه های پوست می شوند که البته عنصری اصلی برای زیبایی و جوانی محسوب می شود.

 

صفحه اینستاگرام دکتر مهران دانشمند متخصص ایمپلنت شهرکرد

دکتر مهران دانشمند در دکتر آفبهترین ایمپلنت شهرکرد در کلینیک 24


خدمات تخصصی دکتر مهران دانشمند بهترین متخصص ایمپلنت شهرکرد :

دسته بندی : خدمات بهترین ایمپلنت شهرکرد خدمات جراحی صورت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *