ایمپلنت بدون درد

بهترین ایمپلنت شهرکرد | بهترین ایمپلنت اصفهان | ایمپلنت بدون درد | بهترین ایمپلنت شهرکرد

کاشت ایمپلنت بدون درد و جراحی

جایگزینی دندان های از دست رفته با ایمپلنت های دندانی مزایای متعددی دارد. ایمپلنت‌های دندانی نه تنها شبیه دندان‌های طبیعی شما هستند، بلکه همانند آن‌ها نیز عمل می‌کنند. در این نوشته از سایت دکتر مهران دانشمند بهترین ایمپلنت شهرکرد قصد معرفی خدمت ایمپلنت بدون درد را داریم.

کاشت دندان بدون درد و جراحی بدون هیچ گونه برش و بخیه ای بر روی ناحیه عمل شده، امکان پذیر است. قرار دادن ایمپلنت های دندانی بدون جراحی اکنون به لطف فناوری پیشرفته ای قابل انجام است که امکان قرار دادن ایمپلنت های دندانی بدون برش یا جراحی های حجیم با دوره نقاهت طولانی را فراهم می کند.

ایمپلنت‌هایی که بدون جراحی ساخته شده‌اند به جراحان ما اجازه می‌دهند تا قبل از لمس دهان بیمار، جراحی مجازی را انجام دهند که روند جراحی و عمل را ساده تر کرده و ایمپلنت‌های دندانی را با موفقیت در محل مورد نظر قرار می دهند. لثه ها نیازی به برش و بخیه ندارند بنابراین زمان بهبودی بیمار، درد و ناراحتی وی کمتر است.

مزایت های کاشت دندان بدون جراحی

از جمله مزایای بی شمار ایمپلنت دندان بدون جراحی می توان به موارد زیر اشاره کرد: :

  • جراحی دقیق، ایمن و قابل پیش بینی
  • درمان ایمن و قابل پیش بینی.
  • کاهش زمان درمان
  • ناراحتی کمتر بعد از عمل.
  • زمان بهبودی کوتاه تر با جراحی بدون فلپ
  • نیازی به برش یا بخیه در طول عمل نیست که نتیجه آن یک روش بدون درد و خونریزی برای بیمار است.

سلامت دهان و دندان و همچنین شکل و ابعاد (ضخامت و عرض) استخوان فک باید ارزیابی شود و ساختارهای حیاتی دندان- عصب آلوئولار تحتانی / سینوس باید به طور کامل بررسی و شناسایی شوند. بعد از بدست آمدن نتایج این معاینه، ما می‌توانیم مناسب بودن شما برای ایمپلنت را تعیین کنیم.

اگر استخوان کافی در محل کاشت ایمپلنت وجود نداشته باشد یا مشکلات سلامتی خاصی برای بیمار وجود داشته باشد، ممکن است، دندانپزشک؛ کاشت ایمپلنت با استفاده از روش سنتی جراحی ایمپلنت را توصیه کند و روش های اضافی این عمل ممکن است شامل پیوند استخوان و لیفت سینوس باشد.

ایمپلنت های دندان در حال حاضر یک روش درمانی ثابت و آزموده شده هستند و کیفیت زندگی، ظاهر و همچنین احساس ایمن و محکم بودن دندان های طبیعی را به میزان قابل توجهی بهبود می بخشد که به شما این امکان را می دهد که هر چه می خواهید بدون درد یا مشکل بخورید.

میزان موفقیت کاشت ایمپلنت های دندانی | بهترین ایمپلنت شهرکرد

مراحل جراحی ایمپلنت دندان

ابتدا، اجازه دهید مراحل جراحی یک ایمپلنت دندان را مرور کنیم:

مرحله نخست:

با بی حسی موضعی به طور کامل ناحیه مورد نظر بی حس خواهد شد. تا زمانی که ناحیه موردنظر برای کاشت ایمپلنت، کاملاً بی‌حس نشود، عمل را شروع نخواهیم کرد.

مرحله دوم:

فضایی در لثه و استخوان فک شما برای پایه تیتانیوم (ایمپلنت دندان) ایجاد می شود. دندانپزشکان ما از برنامه کامپیوتری و دیجیتالی سه بعدی برای قرار دادن دقیق  ایمپلنت ها برای نتایج قابل پیش بینی و طولانی مدت استفاده می کنند.

سومین مرحله :

پایه ایمپلنت در محل خود قرار می گیرد و محکم می شود. یک تکیه گاه یا اباتمنت در بالای آن قرار داده می شود تا در طول چند ماه آینده آن را محمم نگه دارد. گاهی اوقات ممکن است برای کمک به بهبود لثه ها به یک یا دو بخیه نیاز داشته باشید.

میزان درد کاشت ایمپلنت دندان

بی حسی موضعی اعصاب اطراف ناحیه ایمپلنت دندان را بی حس می کند و در این صورت در طول عمل کاشت ایمپلنت دندان خود هیچ دردی را احساس نخواهید کرد. ممکن است گاهی در طول عمل احساس فشار کنید، اما این موضوع نباید باعث ناراحتی شما شود. برای بیمارانی که از درمان های دندانپزشکی اضطراب دارند، آرامبخش خوراکی و در برخی موارد بیهوشی کامل در نظر گرفته می شود.

ویژگی کاندید مناسب برای کاشت ایمپلنت دندان

اگر یک یا چند دندان خود را از دست داده اید، شما کاندیدای مناسبی برای ایمپلنت دندان هستید. اما گاهی اوقات ممکن است قبل از جراحی ایمپلنت دندان نیاز به یک یا دو مرحله اضافی قبل از درمان داشته باشید. زیرا وقتی دندانی را از دست می دهید، استخوان اطراف محلی که دندان افتاده، شروع به تحلیل رفتن می کند. برای موفقیت آمیز بودن ایمپلنت دندان، به استخوان کافی برای حمایت از پایه ایمپلنت نیاز دارید. بنابراین بسته به مدت زمانی که دندان شما از دست رفته است، ممکن است استخوان کافی نداشته باشید.

اگر دندان شما در مطب ما کشیده شده است، ما می توانیم به شما کمک کنیم تا استخوان فک خود را با پیوند استخوان ترمیم کنید. در این روش از مواد پیوند استخوان برای ساختن ساختار استخوانی کافی برای ایمپلنت دندان استفاده می شود. بهترین بخش از کل روش ایمپلنت دندان این است که اغلب همه اینها را می توان در یک کلینیک و بدون درد انجام داد. متخصصین ایمپلنت ما آموزش دیده اند تا با کاشت دقیق ایمپلنت های دندانی، لبخند شما را زیبا تر کنند و لبخند زیبایی به شما هدیه دهند.

صفحه اینستاگرام دکتر مهران دانشمند متخصص ایمپلنت شهرکرد

طول دوره بهبودی کاشت ایمپلنت دندان

  • اکثر بیماران از ساده بودن جراحی ایمپلنت دندان شگفت زده می شوند و آن را آسان تر از کشیدن دندان می دانند.
  • می توانید انتظار داشته باشید که روز بعد به سر کار یا فعالیت های روزانه خود بازگردید.
  • اگر شروع به احساس درد کردید، توصیه می کنیم از مسکن های بدون نسخه مانند ادویل استفاده کنید. مانند سایر روش های دندانپزشکی، پرهیز از غذاهای سفت بهترین کار است و استفاده از کیسه یخ می تواند به کاهش تورم کمک کند.
  • زمان التیام پیوند ایمپلنت دندانی با استخوان شما می تواند چهار ماه یا بیشتر طول بکشد. پس از بهبودی کامل، شما برای مرحله بعدی آماده خواهید بود: ترمیم تاج خود، که شبیه یک دندان طبیعی است و می تواند درست در مطب ما ساخته شود.

دکتر مهران دانشمند در دکتر آفبهترین ایمپلنت شهرکرد در کلینیک 24


خدمات تخصصی دکتر مهران دانشمند بهترین متخصص ایمپلنت شهرکرد :

 

دسته بندی : خدمات ایمپلنت خدمات بهترین ایمپلنت شهرکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *