تزریق ژل ( فیلر ) خط خنده

بهترین ایمپلنت شهرکرد | بهترین ایمپلنت اصفهان | تزریق ژل ( فیلر ) خط خنده | بهترین ایمپلنت شهرکرد

آشنایی با تزریق ژل ( فیلر ) خط خنده

امروزه استفاده از فیلرها برای جوانسازی و پر کردن پوست، بسیار مورد استقبال افراد جوامع قرار گرفته است. تزریق فیلر از جمله روش های بدون عارضه برای جوانسازی و بازگرداندن طراوات و شادابی پوست می باشد. افزایش سن موجب کاهش کلاژن سازی در پوست خواهد شد و منجر به شلی و کم شدن حجم قسمت هایی از صورت می‌گردد. این کاهش حجم و افتادگی پوست بر زیبایی افراد تاثیر گذار است، بدین منظور تزریق فیلر انجام می شود. در این نوشته از سایت دکتر مهران دانشمند بهترین ایمپلنت شهرکرد قصد معرفی تزریق ژل ( فیلر ) خط خنده را داریم.

امروزه استفاده از فیلرها برای جوانسازی و پر کردن پوست، بسیار مورد استقبال افراد جوامع قرار گرفته است. تزریق فیلر از جمله روش های بدون عارضه برای جوانسازی و بازگرداندن طراوات و شادابی پوست می باشد. افزایش سن موجب کاهش کلاژن سازی در پوست خواهد شد و منجر به شلی و کم شدن حجم قسمت هایی از صورت می‌گردد. این کاهش حجم و افتادگی پوست بر زیبایی افراد تاثیر گذار است، بدین منظور تزریق فیلر انجام می شود.

تزریق فیلر برای خط خنده

با افزایش سن به دلیل کاهش خاصیت الاستیته پوست در اثر کمبود کلاژن، پوست به ویژه در نواحی که با حرکات زیاد همراه هستند. دچار چین و چروک و خطوط می‌شود. با این وجود امروزه روشهای متعددی وجود دارد که می‌توانند به درمان این خطوط بپردازند و پوست را جوانسازی کنند. یکی از این روشها تزریق ژل یا فیلر است. تزریق فیلر خط خنده برای از بین بردن گودی خطوط لبخند اطراف لب می باشد و در حال حاضر موثرترین و کم عارضه ترین متد برای رفع این خط ها تزریق ژل یا فیلر است.

در این روش بدون عوارض عمل های جراحی، همچنین بدون نیاز به بیهوشی، بستری شدن و طی دوران نقاهت، می‌توانید خطوط خنده را که تاثیر فراوانی در القای سن به مخاطب دارند؛ از بین ببرید یا بهبود دهید.

تزریق ژل ( فیلر ) خط خنده | بهترین ایمپلنت شهرکرد

نحوه تزریق فیلر خط خنده

قبل از هر جلسه درمانی، تجزیه و تحلیل ویژگی‌های افزایش سن در چهره شما انجام خواهد شد. در طول درمان، تزریق‌ های متعدد به میزان مشخصی از فیلر در نواحی تعیین شده اطراف لب و بینی برای پر کردن خط هایی که در اثر خندیدن ایجاد شده اند؛ انجام می‌گیرد. این عمل ممکن است با استفاده از کانول که در واقع سوزن های بسیاری ظریفی می‌باشند که هم درد را کاهش می‌دهند و هم عوارضی مانند کبودی را به حداقل می‌رسانند؛ انجام شود.

لازم به ذکر است در اغلب کلینیک ها قبل از شروع درمان، مواد بی حس کننده بر روی سطح مورد نظر گذاشته می‌شود تا تزریق فیلر خط خنده با کمترین درد همراه باشد. ماده ای که ساختار اغلب فیلرها را تشکیل می‌دهد و بیس اصلی آنها است؛ هیالورونیک اسید می‌باشد. پرکننده‌های اسید هیالورونیک که تزریق می‌شوند، بلافاصله پوست را ترمیم و جوانسازی می‌کنند و کمک می‌کنند تا خطوط خنده پرشده و فرم این ناحیه به شکل گذشته خود باز گردد. درمان تقریباً 30 دقیقه طول می‌کشد.

عوارض و معایب تزریق فیلر خط خنده

این روش اگر توسط پزشک با تجربه و با بکارگیری فیلرهای مرغوب انجام شود. عوارض سخت و غیر منتظره نخواهد داشت. صرفا تورم، سرخی، التهاب، حساسیت و خارش در ناحیه تزریق از جمله عوارض جزئی تزریق فیلر خط لبخند می‌باشند. همچنین ممکن است درد و ناراحتی خفیفی نیز در اطراف ناحیه مد نظر حس شود.

میزان هزینه تزریق فیلر خط خنده

هزینه تزریق فیلر خط خنده به سه عامل مهم زیر بستگی دارد :

  • میزان عمق و طول خط خنده.
  • نوع فیلری که برای این کار مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • پزشکی که قرار است این عمل را انجام دهد و کلینیکی که تزریق فیلر خط لبخند در آن صورت می‌پذیرد.

 

صفحه اینستاگرام دکتر مهران دانشمند متخصص ایمپلنت شهرکرد

دکتر مهران دانشمند در دکتر آفبهترین ایمپلنت شهرکرد در کلینیک 24


خدمات تخصصی دکتر مهران دانشمند بهترین متخصص ایمپلنت شهرکرد :

دسته بندی : خدمات بهترین ایمپلنت شهرکرد خدمات تزریق ژل و فیلر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *